• Telegram


 • کد خبر: 49990
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
  خطيب نماز جمعه اشكذر:
  امام جمعه اشكذر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه ولایتمداری و بصیرت بالای مردم دانست و از آنها قدرداني کرد .

  امام جمعه اشکذر محمد رضا طالبیان

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، امام‌جمعه اشکذر ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی در راهپیمای روز ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران در روز جشن انقلاب بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام و انقلاب نشان دادند و حماسه بزرگی را خلق کردند و این حماسه اتحاد، یکپارچگی و همدلی ملت ایران را به دشمنان نظام اسلامی نشان داد.

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین طالبیان با تاکید براهمیت و ضرورت انتخابات و اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رای، ادای تکلیف دینی و وظیفه شرعی است، افزود: دشمنان نظام اسلامی سعی می‌کنند تا در آستانه انتخابات با توطئه و تبلیغات گسترده مردم را از حضور در پای صندوق‌های رای منع و با کم‌رنگ جلو دادن حضور مردم، انتخابات را به چالش بکشند.

  وی به توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: ایجاد بدبینی در بین مردم در مورد نهادهای اجرایی که مسئولیت قانون دارند، نزاع و درگیری در انتخابات و فرستادن افراد برای نفوذ ازجمله این موارد است که با هوشیاری مردم و حمایت رهبری خنثی می‌شود.

  امام‌جمعه اشکذر انتخابات دوقطبی و چندقطبی را از دیگر توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: امت اسلامی یک حزب بیشتر ندارد و آن حزب‌الله است و هر کس از زیر این چتر خارج شود حزب شیطان است.

  طالبیان وظیفه مردم را در این برهه حساس، دشمن‌شناسی دانست و تصریح کرد: مردم باید بدانند که دشمنان ما دست از دشمنی خود برنداشتند و آن‌ها باید با تفکر و تعقل و مشاوره با انسان‌های پرهیزکار و شایسته اصلح‌ترین نامزد را که متدین، متعهد و انقلابی باشد انتخاب کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/vl0hh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *