• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 51671
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر؛ با توجه به تمهیداتی که برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مناطق مختلف شهرستان صورت گرفته، شاهد حضور دو برابری گردشگران در ایام نوروز بوده‎‎ایم.
  فرماندار اشکذر
  به گزارش اشکذر خبر؛ محمدعلی شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر گفت: در سال جاری با محوریت محبت، انسجام و دوری از منیت‌‌ها و همدلی و با هم بودن که در مجموعه مناطق مختلف شهرستان اشکذر به وجود آمد، شاهد خدمت‎‎رسانی بسیار خوبی به مسافران نورزی و گردشگران بودیم که با استقبال آنها همراه بود.

  وی افزود: مناطق مختلف اشکذر از جمله رضوانشهر، شمسی، رستاق و دیگر مناطق دارای پتانسیل‎‎های بسیار زیادی است و اگر اتحاد و هم بستگی در این مناطق بیشتر شود، حرف‏های زیادی برای گفتن در سراسر کشور خواهند داشت.

  فرماندار اشکذر گفت: اجرای برنامه پاتوق برای سومین سال در رستاق که در سال گذشته به عنوان یکی از بهترین برنامه‌‌های مسئولان عنوان شد، توسط جوانان و اهالی خونگرم شمسی و رستاق اجرا شد.

  شاه حسینی افزود: همچنین روستای ابراهیم آباد در سال گذشته در بین همه روستاهای کشور به عنوان روستای دوستدار کتاب معرفی شد و خوشبختانه روستای شمسی در ادامه راه ابراهیم آباد به عنوان دوستدار کتاب معرفی شد که جای بسی خوشحالی است.

  وی ادامه داد: در منطقه رضوانشهر از جمله در مسجد ریگ و سرای محبت نیز فعالیت‎‎های خوبی انجام شده و در مناطق فیروزآباد و دیگر قسمت‌‌های شهرستان اشکذر با اتحاد و همدلی فعالیت‌‌های زبانزد و قابل تقدیر زیادی صورت گرفته است.

  رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اشکذر گفت: قطعاً با نگاه محبت و همدلی که در شهرستان وجود دارد و در سالی که نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده در تبعیت از مقام معظم رهبری و در کمک به دولت تدبیر و امید فعالیت های زیادی را خواهیم داشت.

  “باشگاه خبرنگاران”

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/tnVlW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *