• Sabat


 • کد خبر: 28121
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۳
  هفته بيستم ليگ:
  هفته بيستم مسابقات فوتبال ليگ استان امروز و فردا دنبال مي شود كه ديدار تيم هاي بالاي جدولي به طور همزمان برگزار خواهد شد.

  به گزارش اشکذر نیوز  لیگ فوتبال استان امروز با دیدار تیم های میثاق تفت و پویانوید رهنما مهریز وارد هفته بیستم می شود.

  در همین چارچوب سه بازی سرنوشت ساز تیم های بالای جدولی فردا برگزار خواهد شد.

  کشاورزاردکان-شهرداری اشکذر ساعت۱۴ ورزشگاه آزادی اردکان

  شهرداری اشکذر در حالی پا به میدان این مسابقه می گذارد که با ۳۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی دارد.از سوی دیگر تیم کشاورز که  امیدی به قهرمانی ندارد و خطر سقوط را هم احساس نمی کند در رده ششم جدول قرار دارد.

  شکست یا تساوی شهرداری در این دیدار این تیم را از کورس قهرمانی دور خواهد کرد هرچند باید نیم نگاهی به دو بازی دیگر هم داشت.

  دیدار رفت را شهرداری اشکذر با نتیجه ۵بر۲ پیروز شده است.

  میروکیش مهریز-شهرداری زارچ ساعت۱۴ ورزشگاه شهید محصل مهریز

  شهرداری زارچ که با یک بازی کمتر در مکان دوم جدول قرار دارد در پی کسب سه امتیاز این بازی است تا از هم نام اشکذری خود عقب نماند.شهرداری زارچ  در بازی هفته گذشته مقابل عمارت میبد در حالی که تا دقیقه۸۵ یک بر صفر از تیم عمارت عقب بوده و با گلزنی حسن پور در وقت های اضافه بازی را دو بریک به سود خود به پایان برده است امید زیادی به کسب سه امتیاز در مهریز دارد.

  از سوی دیگر میروکیش که با ۱۴ امتیاز در مکان نهم جدول قرار دارد ،خطر سقوط آنها را تهدید می کند و در بازی فردا تمام تلاش خود را می کند تا در خانه امتیاز کامل را گرفته و خود را از منطقه سقوط نجات دهند.

  شهرداری زارچ در دور رفت در زارچ این تیم را۴بر۱ شکست داده است.

  کاشی عمارت میبد-سنگ آهن بافق ساعت ۱۴ ورزشگاه شهید چمران میبد

  سنگ آهن بافق در حالی به مصاف تیم کاشی عمارت می رود که تیم میبدی در قعر جدول رده بندی قرار دارد  و در صورت باخت در بازی فردا سقوط آنها قطعی خواهد شد.از سوی دیگر این تیم در خانه بازی می کند و این فرصت را دارد که از امتیاز میزبانی بهره ببرد هرچند تیم سنگ آهن با خوردن ۱۵ گل بهترین خط دفاع لیگ را به خود اختصاص داده است.

  سنگ آهن در دیدار رفت در بافق ۲بر ۱ حریف میبدی خود را شکست داده است.

  با این توصیف شرایط تیم شهرداری اشکذر نسبت به دو مدعی دیگر بهتر است چرا که در مقابل تیمی قرار می گیرد که در منطقه سقوط نیست و این می تواند برای تیم شهرداری یک پوئن مثبت به حساب آید هر چند بازی کردن در مقابل کشاورز در اردکان سختی های خاص خود را دارد.

  در همین رابطه سوال نظرسنجی ما که کدام تیم قهرمان لیگ استان خواهد شد در کنار سایت قابل مشاهده است که شما می توانید در این باره نظر خود را ارسال نمایید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/J3cAi

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “حساسیت لیگ فوتبال استان به اوج خود رسید/تقابل سه تیم برای کسب عنوان قهرمانی”

  1. حسين گفت:

   ازسایت بسیارخوبتان تشکرمی کنم شهرداری زارچ قهرمان لیگ برترفوتبال استان یزدخواهدشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *