• Sabat Sabat


 • کد خبر: 37865
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۶
  امام جمعه خضرآباد:
  امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به روند مذاکرات ايران با گروه 5+1، گفت: حربه زنگ‌زده تحريم کارآئي ندارد و استکبار جهانی به سرکردگي آمريکا بايد بداند که با زبان زور با ملت شجاع و فهیم ايران نمی‌تواند سخن بگويد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به روند مذاکرات ایران با گروه ۵+۱، گفت: ایران توانسته به دنیا ثابت کند که حربه زنگ‌زده تحریم کارآئی ندارد و ایران اهل حق و منطق است و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا باید بداند که با زبان زور با ملت شجاع و فهیم ایران نمی‌تواند سخن بگوید.

  وی یادآور شد مسئولان نیز نباید مسائل داخلی و اقتصاد مقاومتی را با مذاکرات گره بزنند بلکه باید همچنان در برابر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان به کار و تلاش خود ادامه دهند.
  حجت‌الاسلام غالبی در آستانه ورود به سال جدید از همه مردم خواست هم چنان‌که به خانه‌تکانی می‌پردازند و منازل خود را غبارروبی می‌کنند قلوب خود را از کینه‌ها و عداوت‌ها غبارروبی کنند.

  وی از آحاد مردم خواست تا فقرا و مستضعفان را هم همانند خانواده خود بدانند و هرچه که در توان دارند برای یاری آن‌ها دریغ نکنند و مستمندان جامعه را به‌طور آبرومندانه کمک نمایند.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به ۱۵ اسفند روز درختکاری ضمن اشاره به احادیث معصومین در خصوص درختکاری گفت: همه باید این فرهنگ زیبا را عملی کنند

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/b8sJP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *