• کد خبر: 19483
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۷

  به گزارش نسیم صادق ، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی در خطبه های نماز جمعه این هفته ایام سوگواری بانوی یگانه اسلام حضرت زهرا سلام الله علیها را به شیفتگان خاندان رسالت و امامت تسلیت گفت و از همه کسانی که با برپایی مجالس و محافل عزا درتکیه ها وحسینیه ها مشعل سوگ فاطمه زهرا سلام الله علیها را روشن نگه داشته اند قدردانی کرد.

  خطیب جمعه میبد با تسلیت ارتحال نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی را به پیشگاه ولی الله الاعظم ، مقام معظم رهبری ، ملت بزرگ ایران و بویژه مردم قدرشناس استان یزد از همه مسئولان در رده های کشوری ، استانی و شهرستانی و مردم قدرشناس استان که ازنقاط دور و نزدیک در بزرگداشت این روحانی جلیل القدر شرکت داشتند قدردانی کرد .

  اعرافی در ادامه با اشاره به ویژگی ها و فضایل فردی و اجتماعی مرحوم حجت الاسلام سید جلال یحیی زاده گفت :ایشان که بیش از ۳۵ سال در شرایط گوناگون در کنار هم بودیم در بسیاری از جهات، شخصیتی ممتاز و بی نظیر بود.

  امام جمعه میبد، ولایتمداری، مسئولیت پذیری، تواضع ، ایثار و گذشت ، شجاعت و خطرپذیری، رعایت شرایط رفاقت و صمیمیت ، عشق به مردم و خدمت بی مزد و منت، روحیه قوی در تربیت و پرورش افراد در حوزه های مختلف و بصیرت و هوشمندی را از ویژگی های بارز مرحوم حجت الاسلام یحیی زاده برشمرد و افزود: وی از نمایندگان تراز اول مجلس شورای اسلامی و متعهد به اسلام و ارزشهای الهی بود که همه امور خود را با محوریت حجت شرعی ، ولایت و رهبری و به مصلحت مردم و نظام تنظیم کرده بود.

  خطیب جمعه میبد تصریح کرد:امروز روحانیت و مردم و جامعه ما به چنین شخصیت ها و روحیه نیاز دارد و باید نسل جوان ما با الگوگیری از چنین شخصیت های دلسوز برای سعادت جامعه گام بردارند .
  منبع:ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/zVNMK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *