• کد خبر: 82287
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 7 تیر 1398 - 09:39
  مدیریت شعب پست‌بانک استان یزد در پی انتشار مصاحبه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر باخبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اشکذر خبر جوابیه ای صادر کرد.

  اشکذر خبر؛ علی مشیری نیا؛ در پی انتشار گزارشی از نحوه پرداخت وام اشتغال صندوق توسعه روستایی در شهرستان اشکذر؛ با عنوان “هفت‌خوان وام اشتغال صندوق توسعه روستایی در شهرستان اشکذر” مدیریت شعب پست‌بانک استان یزد جوابیه‌ای صادر کرده است. پایگاه اطلاع‌رسانی اشکذر خبر بنابر تأکید ماده ۲۳ قانون مطبوعات این جوابیه را منتشر می‌کند.

  در از متن این جوابیه آمده است:

  یکی از افتخارات دولت محترم پرداخت تسهیلات در قالب قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری است که خوشبختانه عملکرد استان در این زمینه با حمایتهای استاندار محترم و مسولین ذیربط در استان و بانکهای دارای عاملیت در این قانون، عملکرد قابل تقدیر بوده و جزء یکی از استانهای دارای رتبه برتر در این زمینه هستیم. خوشبختانه عملکرد پست بانک استان نیز به عنوان یکی از بانکهای عامل در قانون موصوف در بین استان های کشور دارای رتبه برتر می باشد.

  همچنین در خصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان معرفی شده از طرف کمیته امداد شهرستان اشکذر اعلام میگردد،

  تعداد ۳۶ فقره متقاضی از طریق سامانه کارا به این بانک معرفی گردیده است که از این تعداد 14 متقاضی دارای 14 طرح ایجاد اشتغال، موفق به تکمیل پرونده و دریافت تسهیلات خود شده اند.

  از 20 متقاضی باقیمانده، تعداد 13 متقاضی یا تاکنون به بانک مراجعه ننموده یا مراجعه نموده و چک لیست مربوط به تکمیل پرونده را تکمیل دریافت، ولی مراجعه مجددی نداشته و تکمیل پرونده ای صورت نگرفته است.

  تعداد 4 متقاضی در شرف تکمیل پرونده و دریافت تسهیلات خود هستند و 3 متقاضی نیز به علت عدم صلاحیت، پرونده آن ها عودت گردیده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Sp8BF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *