• yazdtci


 • کد خبر: 41857
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳
  در پی انتشار در یک سایت خبری شهرستان؛
  به اطلاع می رساند که روستاهای حسن آباد و حسین آباد دارای دهیاری مستقل بوده و توسط بخشداری مرکزی اشکذر اداره می گردد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر، به اطلاع می رساند که روستاهای حسن آباد و حسین آباد دارای دهیاری مستقل بوده و توسط بخشداری مرکزی اشکذر اداره می گردد.

  کلیه عوارض واحدهای تولیدی در سطح شهرستان توسط اداره امور مالیاتی اخذ و به نسبت جمعیت هر شهر و روستا بصورت ماهیانه به حساب شهرداری ها و دهیاری ها واریز می گردد و هیچگونه عوارضی اضافه تر به این شهرداری پرداخت نمی نمایند .

  در خصوص شهرک صنعتی نیکو و زمین های واگذاری مجاور بلوار حسن آباد و حسین آباد به آگاهی می رساند  واگذاری قبلا توسط منابع طبیعی جهت ایجاد واحدهای صنعتی صورت می گرفته که پس از ساخت و بهره برداری سند آن از طرف دولت به بهره برداران انتقال داده می شده است و این شهرداری نسبت به اخذ هزینه آماده سازی در داخل شهرک و انجام آن اقدامات لازم را انجام داده است. لازم بذکر است روستاهای حسن آباد و حسین آباد خارج از محدوده خدماتی شهر اشکذر می باشند.

  در مورد خدمات شهری ، شهرداری اشکذر در روزهای شنبه و چهارشنبه زباله های آن روستاها را جمع آوری می کند

  در خصوص انتقال آب و تقویت شبکه موجود حسن آباد و حسین آباد ، شهرداری اشکذر توسط خط لوله ای که از تقاطع خیابان معلم تا شهرک صنعتی نیکو احداث شده است (شبکه بطول ۴۰۰۰ متر ) مشکل عمده انتقال آب به روستاهای اشاره شده را مرتفع نموده که ادامه آن توسط شرکت آبفا اشکذر درحال پیگیری می باشد

  در خصوص روشنایی بلوار حسن آباد و حسین آباد ، شهرداری اشکذر  با پرداخت مبلغ ۲۳۰ ملیون ریال جهت اجرایی شدن روشنایی آن بلوار مشارکت نموده است.

  درخصوص تأمین سرویس ایاب و ذهاب از حسن آباد ، حسین آباد تا اشکذر این شهرداری روزانه دوسرویس رفت و برگشت در این مسیر راه اندازی نموده است.

  در پایان ضمن اطلاع و آگاهی به اهالی محترم روستای حسن آباد و حسین آباد از کلیه رسانه ها و جراید تقاضا می شود منبعد از درج مطالبی که در محدوده و شرح وظایف این شهرداری نیست خودداری کرده تا منبعد خدمات این شهرداری نادیده گرفته نشود و موجبات نارضایتی عموم و توقعات نا بجا از برخی مناطق ایجاد نگردد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/4Ivoe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *