• Sabat


 • کد خبر: 30134
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۳
  امام جمعه اشکذر در دعوت از مردم به شرکت در راهپیمایی روز قدس؛
  امام جمعه اشکذر با اشاره به رویداهای اخیر جهان اسلام مانند وحشی‌گری‌های گروه داعش در عراق و جنایات اسرائیل در غزه اظهار داشت: اتفاقات اخیر حساسیت روز قدس را دوچندان کرده و شور و هیجان امت اسلامی را برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش داده است.

  به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق، با اشاره به رویداهای اخیر جهان اسلام مانند وحشی‌گری‌های گروه داعش در عراق و جنایات اسرائیل در غزه اظهار داشت: اتفاقات اخیر حساسیت روز قدس را دوچندان کرده و شور و هیجان امت اسلامی را برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش داده است.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر اظهار کرد: برگزاری مراسم روز قدس همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده اما امسال به دلیل شرایط به وجود آمده در منطقه این حساسیت دوچندان شده است.

  وی افزود: در این موقعیت حساس که دشمنان تجزیه کشورهای اسلامی را دنبال می‌کنند و هدف اصلی آنان از بین بردن وحدت میان مسلمانان بوده برای اینکه به اهداف نامشروع خود دست یابند،  باید این مراسم بزرگ منسجم‌تر و باشکوه‌تر برگزار شود.

  امام جمعه اشکذر گفت: روز قدس هرساله در دنیا به خوبی جا افتاده و در همه کشورهای اسلامی به صور مختلف برگزار می‌شود و همین ابتکار سیلی محکمی بود که امام راحل به دنیای استکبار زد و برای آنها بسیار سنگین و دردناک است.

  وی بیان کرد: امسال صهیونیست‌ها مسائل تازه‌ای مانند شکنجه دادن و به شهادت رساندن جوان فلسطینی را در غزه آغاز کرده‌اند و همین کارها سبب شده تا موج جدیدی از انتفاضه شروع شود و شور و هیجان امت اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش یابد.

  حجت‌الاسلام طالبیان با اشاره به اقدامات وحشیانه داعش در منطقه، خاطرنشان کرد: اسرائیل و هم پیمانانش از جنایات داعش و از اینکه گروهی از پیکره مسلمانان به جان مسلمانان افتاده‌اند و به نوعی مخالفت با رژیم صهیونیستی به طور موقت متوقف شده، بسیار خوشحال هستند اما آنها بدانند که آتش جنایات داعش به زودی دامن صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها را می‌گیرد و زمان سقوط آنان نزدیک است.

  حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه جایگاه روز قدس به خوبی توسط حضرت امام(ره) برای ما تبیین شده، گفت: از همین رو از مردم انقلابی و همیشه در صحنه اشکذر دعوت می کنم تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، صدای مظلومیت مردم بی گناه غزه را به گوش جهانیان برسانند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/k3KDf

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *