• Telegram


 • کد خبر: 64222
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  فرماندار اشکذر بازدارندگی، کمک به هم نوع و پند دادن را مهم‌ترین اهداف برگزاری جشن گلریزان عنوان کرد و گفت: در همین راستا در صد هستیم تا با همکاری ستاد دیه استان برای آزادی 4 نفر زندانی نیازمند مبلغ 230 میلیون تومان در این جشن جمع‌آوری نماییم.

  به گزارش اشکذر خبر ، نشست برنامه‌ریزی برگزاری جشن گلریزان در نخستین روز ماه مبارک رمضان و باهدف آزادی محکومین غیر عمد در فرمانداری اشکذر برگزار شد.

   فرماندار اشکذر بابیان اینکه جشن گلریزان در سال گذشته به نحوی مطلوب برگزارشده است اظهار داشت: باهدف فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی در نظر داریم پنج‌شنبه ۱۸ خردادماه مصادف با سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) سومین دوره جشن گلریزان در شهرستان اشکذر برگزار گردد.

  وی  بازدارندگی، کمک به هم نوع و پند دادن را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشن عنوان کرد و افزود: در همین راستا و با همکاری ستاد دیه استان درصدد هستیم برای آزادی ۴ نفر زندانی نیازمند مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان را جمع‌آوری نماییم.

   محمد علی شاه حسینی  با درخواست از مردم برای شرکت در این مراسم گفت: درصورتی‌که هر شهروند ۱۰ هزار تومان پرداخت نماید می‌توان زمینه آزادی تمامی افراد مذکور را فراهم نمود.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rjm6T

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *