• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 22632
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۱

  جلسه کمیته فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان یزد به ریاست عزیزا…سیفی فرماندار تشکیل شد.

  به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا…سیفی در این جلسه با بیان اینکه بخش عظیمی از فعالیتهای اجرایی انتخابات مربوط به حوزه فناوری اطلاعات می باشد افزود:در این زمینه باید از نیروهای متخصص و زبده در حوزه فناوری اطلاعات به عنوان سرگروه، کاربر شعبه و دیگر مسئولیتها در این کمیته استفاده شود.

  فرماندار ضرورت امر آموزش جامع ، مدون و منسجم را یادآورد شد و اظهار داشت: در برگزاری انتخاباتی که حدود ۹۵ درصد از فرآیندهای آن به صورت رایانه ای  برگزار می شود ضرورت آموزش جامع ، مدون وبرنامه ریزی شده بیش از پیش احساس می شود که در  این زمینه باید طرح جامع آموزش در راستای امانتداری و قانونمداری اجرا شود.

  در ادامه این جلسه نقدی مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان یزد اعلام کرد: تاکنون براساس برنامه زمانبندی مانورهای مختلفی برگزار شده است.

  مسئول کمیته فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: در انتخابات پیش رو با برنامه ریزی دقیقی که صورت گرفته است همه کاربران شعب در انجام مانورها حضور فعال دارند و به همین علت حجم زیادی از اطلاعات به وزارت کشور ارسال می شود.

  وی با اعلام اینکه تجهیز شعب اخذ رأی به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در حال انجام است اظهار داشت: شهرستان یزد به لحاظ گستردگی زیاد و جمعیت بالا بیشترین شعب اخذ رأی را در استان دارا می باشد و بدین منظور مکاتباتی با ادارات و نهادهای شهرستان صورت گرفته است و بحمدالله در روز برگزاری انتخاباتی با هیچ گونه مشکلی دراین زمینه مواجه نخواهیم شد.

  مسئول کمیته فناوری و IT در پایان با بیان اینکه  افراد انتخاب  شده در این کمیته از جوان ترین  و متخصص ترین افراد در زمینه فناوری و IT هستند تصریح کرد که انشاءاله بتوانیم با همکاری دیگر نهادها و دستگاههایی اجرایی استان زمینه برگزاری انتخابات باشکوهی را فراهم نماییم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FWy5T

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *