• کد خبر: 54034
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
  با هدف بررسی مشکلات هیئت های ورزشی شهرستان:
  جلسه شورای ورزشی شهرستان اشکذر با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان ، فرماندار ، اعضا و روسای هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر، جلسه شورای ورزشی شهرستان اشکذر با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان ، فرماندار ، اعضا و روسای هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه ورود بخش خصوصی به ورزش تا حد زیادی مشکلات این قشر جامعه را برطرف خواهد کرد گفت: مدیریت منابع در بحث زیرساخت و تجهیزات ورزشی  و جذب اسپانسر دو مولفه مهمی هستند که توجه به آنها تا حد زیادی مشکلات هیئت های ورزشی را بر طرف خواهد کرد.

  شاه حسینی پیشرفت ورزش شهرستان را در گروه همدلی ، همراهی و رقابت سالم برشمرد و افزود: هیئت های ورزشی باید به سمتی حرکت کنند که برای خود درآمد زایی داشته باشند.

  در ادامه جلسه دشت آبادی با بیان گزارش عملکردی از اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر از شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر که جهت برطرف کردن مشکل آب رسانی چمن ۲۲ بهمن اشکذر همکاری نمودند  قدردانی کرد.

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بهره گیری از بخش خصوصی برای تامین هزینه ها و انجام فعالیت های ورزشی را یک امر مهم دانست که همواره باید مدنظر مسئولان قرار گیرد و تاکید کرد: اداره ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه گذار به کار خواهد گرفت.

  شریعتی پیگیری تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان ها را از اولویت های این اداره برشمرد که با جدیت دنبال می شود.

  در ادامه این جلسه اعضای شورا و روسای هیئت های  ورزشی شهرستان به مسائل و مشکلات مرتبط در رشته خود پرداختند .

  احداث خوابگاه ورزشی در اشکذر، اختصاص یک سالن ویژه بانوان و واگذاری زمین جهت احداث دهکده سواری کاری با همکاری شهرداری اشکذر از مصوبات این جلسه بود که  که شریعتی جهت پیگیری آنها قول مساعد داد.

  در پایان این مراسم لوحه تقدیر مدیر تعاون و رفاه نهاد ریاست جمهوری کشور به جهت میزبانی شایسته شهرستان اشکذر در ششمین دوره مسابقات بسکتبال به فرماندار اشکذر اهداء شد.

  هم چنین خانم محدثه جعفری پور حکم نائب رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان خود را از مدیرکل ورزش و جوانان استان دریافت نمود.

  uvs160727-005

  uvs160727-003

  uvs160727-004

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Wbjt8

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “جلسه شورای ورزشی شهرستان اشکذر برگزار شد”

  1. ؟؟؟ گفت:

   متاسفانه در شورای ورزشی خبری هیچ کدوم از پیشکسوتان ورزشی نیست فقط تشریفات هست و جلسات بی فایده و خیال شما راحت کنم اصلا ورزشی داریم که این جلسات برگزار میکنید؟

  2. اشکذری گفت:

   وقتی که مسئولین و همچنین مسئول سالن های ورزشی دنبال امورات سیاسی و حزبی خودشون هستند انتظار بیش از این هم نمی رود!!!

  3. آشنا گفت:

   اول مشخص شود رئیس شورای ورزشی شهرستان کی هست بعد جلسه برگزار کنند!!!
   نکنه در این زمینه هم رئیس شورای ورزشی فرماندار محترم هستند؟؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *