• کد خبر: 61042
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  بنابر اعلام روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1396 که موفق به ثبت نام در زمان مقرر شده قبلی نشده اند، می توانند تا تاریخ 95/12/3 با مراجعه به سایت www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  به گزارش اشکذر خبر، بنابر اعلام روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۶ که موفق به ثبت نام در زمان مقرر شده قبلی نشده اند، می توانند تا تاریخ ۹۵/۱۲/۳ با مراجعه به سایت www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  بنابر همین گزارش، متقاضیانی که قبلا در آزمون مزبور ثبت نام کرده اند نیز می توانند نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل، نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

  لازم به ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در ۷ رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی، ژنتیک، مکانیک (تبدیل انرژی)، پژوهش هنر، مشاوره و راهنمایی و مهندسی برق قدرت در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام می کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/l0QSp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *