• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65931
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در رشته های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی پيوسته و ناپیوسته نیم سال اول 96-97 ثبت نام می کند.

  به گزارش اشکذرخبربه نقل ازروابط عمومی دانشگاه، تمام متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر می توانند با مراجعه به وب سایت iauashkezar.ac.ir دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه کامل و تهیه کارت اعتباری، با دقت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، چرا که امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد. بنابر این گزارش، داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه کرده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود، از روز شنبه ۲۸ مردادماه به واحد دانشگاهی اشکذر مراجعه کنند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان، نیم سال اول ۹۶-۹۷ می باشد.

  رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر شامل : حسابداری، تأسیسات و برق و رشته های کارشناسی ناپیوسته واحد اشکذر شامل : مدیریت دولتی، مشاوره و راهنمایی، حسابداری، تأسیسات و برق  و کارشناسی پیوسته شامل روانشناسی و زیست شناسی می باشند. تلفن پاسخگویی به سؤالات و کسب اطلاعات بیشتر ۰۹۱۳۷۷۰۸۵۰۰ می باشد و کانال تلگرامی t.me/iauashkezar و ربات تلگرام t.me/iauashkezarbot در خدمت داوطلبان گرامی است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/0bGA1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *