• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 55381
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹
   رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر از آغاز ثبت‌نام بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید در مهرماه خبر داد.

  کورس رفیعی در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز) اظهار داشت: با توجه به برگزاری سالانه جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، بیست و هشتمین دوره این جشنواره جهت ثبت‌نام کارگر، گروه کار و واحد نمونه در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی از ۱۰ مهرماه به مدت یک ماه آغاز می‌شود.

  وی افزود: بعد از بازگشایی سایت ثبت‌نام به آدرس http://emtenan.mcls.gov.ir نخبگان جامعه کار و تولید می‌توانند با مطالعه دقیق دستورالعمل مربوطه در سایت ذکرشده نسبت به ثبت‌نام خود از تاریخ ۱۰ مهر الی ۱۰ آبان ماه اقدام نمایند.

  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این دوره از جشنواره پذیرش پرونده‌ها بر اساس شرایط اعلام‌شده در دفترچه‌های راهنما و دستورالعمل‌ها توسط دبیرخانه ملی بررسی و سپس به مرحله داوری ملی خواهد رسید شایسته است مستندات مربوط به طرح، پیوست گردد، در غیر این صورت اگر طرحی هم منتخب استانی شد ولی دارای شرایط اعلام‌شده نباشد حذف و به داوری ملی نخواهد رسید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/lbnTV

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *