کد خبر: 46780
  منتشر کننده: سیدعلی بمان میردهقان
   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳
از هفته نهم لیگ برترفوتسال جوانان استان یزد:
حساس ترین دیدار هفته نهم لیگ جوانان با برتری سهیل اشکذر به پایان رسید.

به گزارش اشکذر نیوز، این دیدار که در سالن ۲۲ بهمن اشکذر و با قضاوت داوران اردکانی برگزار شد؛ دو تیم با یک بازی تاکتیکی و زیبا قصد گرفتن سه امتیاز را داشتند.

آتیه سازان که قبل از این دیدار صعود خود را به مرحله دو مسجل کرده بود و تنها تیم بدون باخت این گروه بود سعی در حفظ این رکورد را داشت.

شاگردان مهدی صوت داوودی که در صورت برد این دیدار به صعود امیدوار می‌شدند با گل دقیقه اول ابوالفضل سلطانی از حریف خود پیش افتادند و در ادامه سعی در حفظ توپ و میدان داشتند که اسیر تیزهوشی امیر گلچینان شدند و در دقیقه ۱۰ بازی به تساوی کشیده شد.

در آخرین دقایق نیمه اول محمد کاظمی پور توانست دومین گل سهیل را به ثمر برساند و با روحیه مضاعف تیم خود را به استراحت بین دو نیمه روانه کند.

با شروع نیمه دوم شاگردان محسن نوری مربی خوش اخلاق این تیم که به هیچ وجه قصد از دست دادن این بازی را نداشتند با تحت فشار قرار دادن شدید اشکذریها را تحت فشار قرار دادند و توانستند گل دوم را به سهیل اشکذر هدیه کنند و بازی را به تساوی بکشانند.

در این دیدار بازیکنان سهیل اشکذر موقعیت‌های گل را یکی پس از دیگری از دست می‌دادند
۴ دقیقه مانده به پایان بازی روی یک ضربه کرنر محمود عاصی توانست سومین گل و قشنگترین گل بازی را به ثمر برساند و باز هم اشکذر را نسبت به حرف خود پیش بیندازد.

آتیه سازان و محسن نوری که سه امتیاز بازی را از دست داده می‌دیدند رو به بازی ۵ نفره آورده و در این بین سعید شریفی کاپیتان تیم سهیل اشکذر توانست! موقعیتی که روی اشتباه خط دفاع حریف به دست آورد را به گل تبدیل کند تا سهیل اشکذر به پیروزی در این دیدار امیدوار باشد.

در ادامه باز هم یزد بها رو به بازی ۵ نفره آورده و توانستند در آفرین لحظات دیدار یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

ابن دیدار در پایان با نتیجه ۴_۳ به سود تیم سهیل اشکذر به پایان رسید تا این تیم برای صعود چشم به دیدار هفته پایانی داشته باشد.

watermarked-photo_2015-11-18_12-44-11 watermarked-photo_2015-11-18_12-45-04 watermarked-photo_2015-11-18_12-44-22 watermarked-photo_2015-11-18_12-44-46 watermarked-photo_2015-11-18_12-44-53
watermarked-photo_2015-11-18_12-44-07

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/SSBkt

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *