کد خبر: 24532
  منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
   تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۴
ديدار پاياني جام رمضان
ديدار پاياني جام رمضان شب گذشته در سالن 22 بهمن اشكذر دنبال شد كه سرانجام تيم باب الحوائج با شكست كاشي امير سرام يزد به مقام قهرماني دست يافت.

دیدار پایانی جام رمضان شب گذشته در سالن ۲۲ بهمن اشکذر دنبال شد که سرانجام تیم باب الحوائج با شکست کاشی امیر سرام یزد به مقام قهرمانی دست یافت.

گزارش جامع اشکذر نیوز از بازی فینال جام رمضان

ازمهمان ویژه دیشب هاشمی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان و احمد زارع پور رئیس هیئت سوارکاری استان یزد واز اعضا شورای شهر اشکذر بود.

سالن ۲۲ بهمن تقریبا پر از تماشاگر بود.

دیدار رده بندی بین حسینیه توده  و جهاد دانشگاهی به دلیل عدم حضور تیم جهاددانشگاهی ۳بر صفر به نفع حسینیه اعلام شد.

دیدار فینال که قرار بود ساعت ۲۲ آغاز شود با ۳۰ دقیقه تاخیر برگزارشد.بازی در دقایق ابتدائی آرام دنبال می شد و دو تیم در حال محک کردن یکدیگر بودند.در حالی که همه منتظر شوت پایان بازی در نیمه اول بودند این تیم باب الحوائج بود که با شوتی زیبا  توسط سیدعلیرضاآذر پیکان به گل رسید.نیمه اول بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم این تیم امیر سرام بود که نبض بازی را در دست گرفت وحتی موقعیت هم داشت که نتیجه را به تساوی بکشاند ولی ضربات آخر دقت کافی را نداشت.در دقایق پایانی تیم امیر سرام با ۵ نفر بازی را دنبال می کردتا به گل برسد ولی روی یک اشتباه کونر دروازبان تیم باب الحوئج توپ را دفع کرد و با یک شوت دروازه خالی امیر سرام را برای دومین بار باز کرد.سرانجام بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

این دو تیم در بازی های گروهی هم دو مرتبه با هم بازی کردند که هر دو بازی را باب الحوائج با برد ۵-۴ و ۴-۲ پشت سر گذاشته بود.

در بین دو نیمه از مرتضی عطری اشکذری که موفق به فتح قلعه ۷۰۱۰ متری خانتانگری شده بود تقدیرشد.

آقای گل این دوره از مسابقات جواد هویدا از تیم جهاددانشگاهی اشکذر بود.

تیم چهارده معصوم بافق به عنوان تیم اخلاق این دوره معرفی شد.

یوسف مرشدی از تیم کاشی امیر سرام یزد به عنوان بازیکن اخلاق این دوره معرفی شد.

در پایان جا دارد از مسئولین برگزارکننده مسابقات که تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر شدن جام به کارمی گیرند تقدیر و تشکر شود.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/2UKZA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *