• کد خبر: 68644
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  +جدول لیگ برتر فوتبال استان
  در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد از هفته نهم تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه ورزشگاه ۲۲بهمن میزبان تیم فوتبال سرخپوشان یزد بود.

  به گزارش اشکذر خبر در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد از هفته نهم تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه ورزشگاه ۲۲بهمن میزبان تیم فوتبال سرخپوشان یزد بود.

  تیم فوتبال فرانتک اشکذر درحالی رو در روی میهمان خود قراد گرفت که در هشت بازی گذشته خود خود ۳برد،۳مساوی و ۲باخت را در کارنامه خود ثبت کرده بود و در میانه های جدول قرار داشت.

  تیم فوتبال فرانتک اشکذر که در جایگاه پنجم لیگ برتر استان قرار دارد در این دیدار به مصاف تیم فوتبال سرخپوشان یزد که در رده هفتم لیگ برتر استان قرار دارد رفت که در پایان دو تیم نتوانستند توپی را از خط دروازه های هم عبور دهند که در نهایت بازی با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

  گفتنی است چهار دیدار دیگر نیز در این هفته برگزار شد که تیم آریا یزد در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم آدران را شکست دهد و با ۲۱ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول رقابت‌ها تثبیت کند همچنین دو تیم مهربد میبد و میرک کیش مهریز در ورزشگاه شهید چمران میبد به مصاف یکدیگر رفتند کا بازی با نتیجه ۳بر۳ به پایان رسید.

  تیم ابومسلم یزد در دیداری خارج از خانه با نتیجه دو بر صفر تیم تندیس زارچ را مغلوب خود کرد  و در نهایت دو تیم قعر جدولی دارالقرآن ابرکوه و پاس خاتم هم در ورزشگاه شهید پوراکبری خاتم با هم دیدار کردند که این بازی با نتیجه دو بر یک به نفع نماینده ابرکوه به پایان رسید.

   

  جدول لیگ برتر فوتبال استان یزد در هفته نهم

  تیم برد مساوی باخت تفاضل گل امتیاز
  آریا یزد ۷ ۰ ۲ ۲۳+ ۲۱
  ابومسلم یزد ۶ ۱ ۱ ۱۸+ ۱۹
  مهربد میبد ۴ ۳ ۱ ۱۰+ ۱۵
  میرک کیش مهریز ۴ ۳ ۱ ۸+ ۱۵
  فرانتک اشکذر ۳ ۴ ۲ ۳+ ۱۳
  آدران یزد ۳ ۲ ۳ ۸+ ۱۱
  سرخپوشان یزد ۳ ۱ ۴ ۶- ۱۰
  دارالقرآن ابرکوه ۳ ۱ ۴ ۱۲- ۱۰
  پاس خاتم ۲ ۱ ۵ ۴- ۷
  تندیس زارچ ۱ ۲ ۵ ۱۰- ۵
  یزدخواست میبد ۰ ۰ ۸ ۳۸- ۰
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/kIPN2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *