• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 60862
   منتشر کننده: حمید سعیدمنش
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  + گزارش تصویری
  تیم صدرنشین لیگ، شهدای بافق برابر تیم فرانتک اشکذر شکست خورد.

  به گزارش اشکذر خبر، از هفته بیستم لیگ برتر استان، امروز از ساعت ۱۴: ۳۰ در ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر، تیم صدرنشین لیگ، تیم شهدای بافق، برابر تیم پرانگیزه فرانتک اشکذر قرار گرفت که در پایان با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد.

  تیم فرانتک اشکذر که نسبت به تیم شهدای بافق بازی با برنامه‌تری را ارائه کرد، با چند جابجای و تغیر پست بازی را آغاز کرد و در دقیقه ۳ بازی از روی نقطه پنالتی به گل اول خود دست‌یافت.

  در دقیقه ۱۵ بازی تیم شهدای بافق صاحب ضربه پنالتی شد که توانست گل اول خود را به ثمر برساند اما بعد از گل بافقی ها تیم فرانتک فشار زیادی روی دروازه تیم بافق آورد که در دقیقه ۳۰ بازی از روی ضربه ایستگاهی توسط محسن خلیلیان به گل دوم دست‌یافت و نیمه اول با همین نتیجه به پایان یافت.

  با شروع نیمه دوم بازی در میانه زمین انجام شد که در دقیقه ۵۵ بازی با یک پاس به عمق و حرکت خوب محسن خلیلیان به گل سوم دست یافتند.

  بعد از گل سوم فرانتک، تیم شهدای بافق با چند تعویض بازی بهتری انجام داد اما گل چهارم اشکذری از روی نقطه کرنر و با ضربه سر جواد شجری زده شد.

  تیم فرانتک با این برد، در فاصله ۳ امتیازی صدر جدول قرار گرفت و با توجه به بازی بعدی تیم شهدای بافق و تندیس زارچ، نیم نگاه فرانتک به این بازی حساس خواهد بود.

  از نکات مهم بازی حضور رئیس هیئت فوتبال استان یزد در ورزشگاه اشکذر و تماشای این بازی از نزدیک بود.

  گفتنی است، تیم فرانتک اشکذر در هفته یک بیست و یکم و بیست و دوم برابر تیم آریا یزد و پاس میبد قرار خواهد گرفت.

  ترکیب تیم

  مهدی ابوالحسنی، علی رفیعی، جوادشجری، مجتبی قدیری، مصطفی دهقانی، محمدحسین دهقانی (مجتبی محرابی دقیقه ۷۰)، حمید رعیتی، هادی حسینی، محسن خلیلیان، جعفر حدادی (جلال غلامزاده دقیقه ۹۰)، مهرداد نصیری.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cY6gR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *