• Sabat


 • کد خبر: 27854
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۱
  جوکار:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به شهرستان اشکذر به بازدید از شهرک صنعتی نیکوی اشکذر پرداخت و از نزدیک با مشکلات این شهرک آشنا شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، به منظور بررسی مشکلات شهرک صنعتی نیکو اشکذر صبح امروز نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، شهردار و شورای شهر اشکذر از این شهرک بازدید کردند.

  محمد صالح جوکار در پایان این بازدید و در نشستی که با چند تن از مدیران واحدهای تولیدی شهرک نیکو اشکذر برگزار شد، توجه هرچه بیشتر به این شهرک صنعتی را موجب رشد و توسعه شهرستان اشکذر دانست و افزود: توجه هرچه بیشتر به شهرک صنعتی نیکو، چه از لحاظ کیفی و چه کمی موجبات رشد و توسعه شهرستان و رونق اقصادی آن را به همراه دارد.

  جوکار با اشاره به اهمیت و جایگاه شهرک صنعتی نیکو اشکذر در جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال برای مردم منطقه، وجود زیر ساخت های لازم اهم از برق، گاز، آب و فاضلاب و … را جهت بهبود عملکرد و افزایش بازدهی این شهرک صنعتی لازم دانست.

  وی به منظور رفع مشکلات این شهرک صنعتی، پشنهاد ایجاد هیئت مدیره شهرک را ارائه داد و تصریح کرد: برای رفع مشکلات موجود شهرک بهتر است تا با ایجاد هیئت مدیره، بررسی مسائل شهرک را به دست خود شهرک نشینان واگذار کرد.

  وی حمایت دولت را برای برطرف کردن مشکلات شهرک ضروری دانست و گفت: می توان در ابتدا با حمایت دولت برخی مشکلات را برطرف کرده و در ادامه کار را به خود هیئت مدیره شهرک صنعتی سپرد.

  *نسیم صادق*

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/XLLiD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *