• Telegram


 • کد خبر: 68559
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر به شکست های پیاپی گروه تکفیری داعش در عراق و سوریه در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: این گروه های تکفری مزدور آمریکا به شمار می آیند.

  به گزارش اشکذرخبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه امامان معصوم(علیهما السلام) را راهنمایان مردم در دنیا و آخرت دانست و افزود: ائمه معصومین(ع) همچون چراغ، راه را برای بندگان خدا مشخص میکنند و انها بهترین راهنمایان به سمت صراط مستقیم و دورشدن از ظلمات هستند.
  “حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” ائمه معصومین و قران تنها صراط مستقیم دانست و ادامه داد: مردم باید به این دو ثقل عظیم چنگ بزنند تا از راه حق دور نشوند.
  امام جمعه اشکذر در ادامه سخنان خود به هفته وقف اشاره کرد و افزود: وقف یکی از کار خیری است که اسلام به آن توجه ویژه کرده است و آن را جزء بهترین اعمال دانستند که برای انسان همیشه می ماند.
  وی به ۲۴ آبان سالروز بزرگداشت علامه سید محمد حسین طباطبایی اشاره کرد و گفت: ایشان یکی از بزرگان تشیع به شمار می رود که توانسته است شاگردان زیادی به اسلام اهدا کند.
  امام جمعه اشکذر به شکست های پیاپی گروه تکفیری داعش در عراق و سوریه در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: این گروه های تکفری مزدور آمریکا به شمار می آیند در چند سال اخیر ویرانی و خرابی های زیادی در هر کجا که اثری داشته اند را به وجود آورده اند که به لطف خدا این دست نشانده های آمریکا نیز به زودی نابود میشوند و بار دیگر تیر این آمریکای خبیث به سنگ میخورد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ysTZG

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *