• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 66650
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه مهمترین بحث امامت و ولایت که بایستی تداوم داشته باشد و نسل به نسل به ویژه در بین جوانان و نوجوانان اشاعه یابد واقعه غدیر است گفت: تمام مسوولان نهادهای فرهنگی برای انتقال پیام واقعه غدیر به جوانان و نوجوانان مسئولیت دارند.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی در نشست هماهنگی بازخوانی واقعه غدیر اظهار کرد: بحث غدیر بهترین و موثرترین شیوه انتقال پیام امامت و ولادت است که مورد تاکید بزگان نظام نیز می باشد که باید در راستای تبیین و فرهنگ سازی این واقعه بزرگ تلاش نمود.

   وی افزود: در اهمیت این موضوع هیچ شکی نیست بنابراین باید این مسئله را جدی گرفت تا با بازسازی جریان غدیر خم که به عنوان یک رویداد تاریخی برای اسلام و مسلمین از اهمیت ویژه برخوردار است جوانان و مردم را نسبت به این مهم اگاه سازیم .

  فرماندار اشکذر تاکید نمود:  مسوولان دستگاههای اجرایی شهرستان باید پای کار باشند که با تجهیزات و امکانات موجود نیازها را برآورده سازیم و در این راستا با تشکیل کمیته ها و بررسی نکات ریز در هرچه باشکوهتر کردن برنامه تلاش نمائیم تا بتوانیم غدیر را آنگونه که بوده به تصویر بکشیم.

  گفتنی است مراسم بازخوانی واقعه غدیر درشهرستان  جمعه ۱۷ شهریور ساعت ۱۷ الی ۱۹ عصر در محل بین جاده صدرآباد و ابراهیم آباد رستاق برگزار می شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/in8fm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *