• کد خبر: 66348
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 4 شهریور 1396 - 08:47
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستای دولاب مسائل اقتصادی و معیشت مردم را مهم ترین دغدغه جامعه دانست.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستای دولاب مسائل اقتصادی و معیشت مردم را مهم ترین دغدغه جامعه دانست و گفت: تمام تلاش های دولت مردان باید در راستای خدمت به مردم و گشایش در امور اقتصادی باشد که موضوع معیشت مردم خواسته مقام معظم رهبری هم هست.
  حجت الاسلام غالبی با اشاره به بحران کم آبی درتمام روستاهای بخش خضرآباد و اینکه اکنون آب شرب اکثرروستاهای این منطقه با تانکر سیارتامین می شود خواستار تسریع در آبرسانی به تمام روستاهای بخش خضرآباد شد.
  امام جمعه بخش خضرآباد به موضوع گازرسانی به 4 روستای باقی مانده دربخش خضرآباد هم اشاره کرد و از مسئولین گاز استان یزد خواست تا مشکل گازرسانی به روستاهای دولاب خمسیان میل سفید و پناه کوه را در اولویت کاری خود قرار دهند.
  امام جمعه بخش خضرآباد تبریک فرا رسیدن روز عرفه و عید بزرگ قربان گفت: عرفه روز نیایش و پهن شدن سفره دعا در گوشه گوشه ایران اسلامی و قربان، عید قربانی کردن نفس در برابر هواهای شیطانی و پرچمداری حقیقت الهی است.
  وی از آحادمردم روستاهای بخش خضرآباد خواست تا در مراسم دعای روز عرفه و نمازعیدقربان با همت و نیت خالص شرکت کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/y7FSN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *