• کد خبر: 63220
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر در نشست مسئولین کمیته‌های این شهرستان بر ضرورت تلاش مضاعف برای برگزاری انتخاباتی پرشور و بانشاط تأکید کرد و هم‌افزایی افزون‌تر ستاد انتخابات شهرستان را درگرو هماهنگی مسئولین کمیته‌ها با یکدیگر دانست.

  به گزارش اشکذر خبر ، علیرضا ابوالحسنی رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر بابیان اینکه “روزشمار انتخابات زمان اندکی را نشان می‌دهد و ضروری است این موضوع مدنظر اعضای ستاد باشد ” اظهار داشت: می‌طلبد مسئولین کمیته‌ها با تلاش مضاعف برای برگزاری انتخاباتی پرشور و بانشاط عمل نمایند و این مهم با برنامه‌ریزی و هماهنگی افزون‌تر خواهد شد.

   وی دقت و هماهنگی را ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای موفقیت بیشتر دانست و تصریح کرد: با بهره‌مندی از نیروی انسانی کارآزموده و باتجربه که در انتخابات گذشته نقش‌آفرینی کرده‌اند می‌توان درروند فعالیت‌های پیشرو سرعت بخشید.

   معاون فرماندار اشکذر نسبت به بررسی وضعیت شعب اخذ رأی نیز مطالبی را عنوان کرد و افزود: با مرور گزارش‌های ارسالی از انتخابات گذشته و بازدید از شرایط کنونی شعب می‌توان در فرصت باقیمانده نسبت به رفع نواقص موجود اقدامات لازم را انجام داد.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/opUw3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *