• کد خبر: 66463
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه 7 شهریور 1396 - 13:17
  معاون فرماندار اشکذر گفت : باید مدیران دانشگاهی ما در شهرستان تمام تلاش خود را به کار گیرند تا اینکه سطح علمی دانشگاه های شهرستان ارتقاء یابد.

  به گزارش اشکذر خبر ،  علیرضا ابوالحسنی در نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشگاهی و دانشجویی برگزارشد با تاکید بر استفاده حداکثری از پتانسیل ‌موجود در دانشگاه‌ها و توانایی‌های دانشجویان  گفت: دانشجویان در قالب تشکلهای خود می توانند منشا اثر باشند و این به شرطی است که زمینه برای حضور مثبت آنان در عرصه مهیا شود.

  وی با تبیین اهداف و محورهای اساسی کمیسیون دانشجویی به نقش دانشجویان در کشور پرداخت و اظهار داشت: بیداری دانشجویان در به ثمر رسیدن انقلاب ، رشادتها و شجاعتهای آنان در هشت سال دفاع مقدس و کسب عناوین و رتبه های برتر در عرصه های علمی و ورزشی برای همگان روشن بوده و حائز اهمیت است.

  معاون فرماندار اشکذرخاطر نشان کرد: با این ویژگیها که در دانشگاهها وجود دارد و تاکیدات زیادی هم از سوی مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاهها شده است می طلبد که به این مهم پرداخته و درصدد رفع مشکل آنها باشیم.

  وی با اشاره به برخی از پتانسیل های شهرستان در زمینه کشاورزی ، صنعت و دام تصریح نمود: باید در زمینه ایجاد رشته های دانشگاهی در راستای پتانسیل های موجود در شهرستان اقدام شود.

  ابوالحسنی خاطر نشان کرد: دانشجویان می تواند با سوق دادن موضوعات پژوهشی و پایان نامه ای خود حول محور آسیب های اجتماعی موجود در شهرستان مسوولان را در راستای رفع این معضلات و آسیب های اجتماعی کمک نمایند.

  وی در ادامه با ابراز گلایه‌مندی از عدم حضور برخی مدیران دانشگاه ها در جلسات فرمانداری تصریح کرد: متاسفانه برخی دستگاه‌ها در جلسات شهرستانی غایب هستند که انتظار می‌رود مدیران جلسات را جدی بگیرند.

  معاون فرماندار اشکذر  در پایان بر تشکیل مستمر جلسات کمیسیون و رصد مسائل و مشکلات دانشجویان تاکید و از اعضای کمیسیون خواست نسبت به بررسی و حل مشکلات دانشجویان اهتمام جدی داشته باشند.  

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/EvR0h

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *