• Sabat


 • کد خبر: 25582
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۵
  ايستگاه پنجم ليگ استان:
  هفته پنجم ليگ بزرگسالان استان در حالي پيگيري مي شود كه تيم شهرداري اشكذر جمعه از ساعت 14:30ميزبان تيم كاشي عمارت ميبد خواهد بود.

  هفته پنجم لیگ بزرگسالان استان در حالی پیگیری می شود که تیم شهرداری اشکذر جمعه از ساعت ۱۴:۳۰میزبان تیم کاشی عمارت میبد خواهد بود.

  به گزارش اشکذر نیوز تیم شهرداری اشکذر که با ۵ امتیاز در مکان چهارم جدول قرار دارد به مصافی کاشی عمارتی خواهد رفت که این فصل را اصلا خوب آغاز نکرده  است و با ۱ امتیاز در مکان دهم جدول قرار گرفته است.

  شهرداری اشکذر: میانگین ۲٫۵ گل برای هر بازی

  تیم شهرداری اشکذر فصل را با برد پرگل ۴بر۱ مقابل ماشین سازی میبد در هفته اول آغاز کرد.سپس در دیداری خارج از خانه مقابل پویانوید رهنما مهریز باتساوی ۲بر۲ متوقف شد.درهفته سوم مقابل شهرداری زارچ با  نتیجه  ۳بر۲ مغلوب شد و هفته گذشته در مقابل سنگ آهن بافق به نتیجه۲بر۲ رضایت داد.علاوه بر این تیم شهرداری با زدن ۱۰ گل (میانگین ۲٫۵ گل برای هر بازی) بیشترین گل زده را پس از تیم شهرداری زارچ در اختیار دارد و این نشان از عملکرد خوب خط حمله تیم دارد.البته خوردن ۸ گل در چهار بازی نمی تواند آمار خوبی برای تیم شهرداری باشد و علی محمد دهقان باید فکری به حال خط دفاعی خود در بازی های آینده کند.

  کاشی عمارت میبد: تیم بدون برد لیگ

  کاشی عمارت درهفته اول مقابل میثاق تفت بدون گل متوقف شد.درهفته دوم مقابل آریا یزد ۲بر۱ مغلوب شد.در هفته سوم ۳ بر۱ از کشاورز اردکان شکست خورد و هفته گذشته هم در مقابل همشهری خود مهربد میبد ۳بر ۱ نتیجه را واگذار کرد.از نکات جالب تیم عمارت این است که این تیم  همراه با ماشین سازی و پویا نوید رهنما  هنوز بردی به دست نیاوردند.

  شرایط مهیا برای کسب ۳ امتیاز دیگر و دومین برد شهرداری

  وضعیت دو تیم نشانگر این است که تیم شهرداری اوضاع بهتری دارد.ازیک سو در خانه مقابل حریف خود بازی می کند و از سوی دیگر در جدول شرایط بهتری دارد و از لحاظ روحی و روانی در وضعیت مناسبی هستند.البته نباید از بازی سخت مقابل تیم های ته جدولی غافل شد.تجربه نشان داده است که تیم هایی  که در پایین جدول هستند حریفانی سرسخت تر برای تیم های مدعی هستند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Eg68s

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *