• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 58149
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به نقش وتأثیرگذاری بسیج درعرصه های مختلف جامعه ، گفت: اشاعه و ترویج تفکر بسیجی، به عنوان سدی مستحکم در برابر تجاوزات دشمنان و بیگانگان عمل می کند.

  به گزارش اشکذر خبر،خطیب نماز جمعه اشکذر با اشاره به فرمان امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج گفت: امام راحل با نوارنیت قلبی که داشت این حقیقت را به ما نشان داد که تا زمانی که تفکر بسیجی بر مردم این کشور حاکم و پرچم بسیج برافراشته باشد این کشور در امنیت خواهد بود و دشمنان نظام نمی توانند به استقلال کشور و عظمت این مردم ضربه ای وارد نمایند و هر گاه تفکر بسیجی کم فروغ شد و دشمن توانست با تبلیغات خود روحیه بسیجی را از مردم بگیرد آن زمان است که باید منتظر حوادث بود.

  حجت الاسلام طالبیان شاخص های تفکر بسیجی را سدی مستحکم در برابر تجاوز دشمنان دانست و افزود: ایمان و تقوا، ایثار و فداکاری، اطاعت از رهبری، داشتن بصیرت سیاسی، زمان شناس بودن، داشتن هوشیاری در مقابل دشمنان، حضور مستمر در صحنه ،حفظ نشاط و شور روحیه انقلابی ،پایداری و ترک نکردن صحنه جهاد کبیر و استفاده از ظرفیت و فرصت ها برای آبادانی کشور در زمینه های فرهنگی،اقتصادی و … از جمله شاخص های برتر تفکر بسیجی هستند که همواره بسیجیان ما باید به آنها توجه داشته باشند.

  وی به اعزام بیش از دو میلیون نفر از مردم ایران به کشور عراق جهت حضور در مراسم اربعین حسینی اشاره و ادامه داد: به برکت انقلاب و  هدایت عالمان دینی این مراسم هر ساله با حضور شیعیان و اهل تسنن از کشورههای مختلف باشکوه تر از قبل برگزار می شود.

  امام جمعه اشکذر در پایان بر حضور گسترده مردم شهرستان در مجالس سوگواری و خواندن زیارت اربعین برای کسب معارف دینی و فرهنگ اهل بیت(ع) تاکید کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/OgtwE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *