• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62097
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه زیرساختهای ورزشی در یزد، گفت: تعداد ورزشکاران یزد ۱۰۰ درصد افزایش یافت.

  به گزارش اشکذر خبر ،مسعود شریعتی در نشست وزیر ورزش و جوانان با روسا و نائب رئیسان هیئت‌های ورزشی استان و مسئولان سازمان‌های مردم نهاد یزد که به دلیل تاخیر در پرواز بدون حضور وزیر ورزش برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۹۲ رتبه ۲۴ کشور را در زمینه ورزش‌های همگانی داشتیم ولی الان جزو ۴ استان برتر کشور هستیم.

  وی با اشاره به اینکه رویکرد اداره کل ورزش و جوانان استان یزد همگانی کردن رشته‌های مختلف ورزشی است، گفت: یکی از اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته، وارد کردن رشته‌های مختلف ورزشی به پارک‌ها و در جمع خانواده‌ها است.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: در بحث ورزشکارهای سازمان یافته در دو سال گذشته تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان یزد بیش از ۴ هزار نفر اضافه شده‌اند.

  این مقام مسئول یکی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با ورزش استان یزد را افزایش توجه مردم به ورزش دانست و گفت: با اقدامات صورت گرفته، تعداد ورزشکاران استان یزد بیش از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده‌اند.

  شریعتی تصریح کرد: استان یزد در بحث پژوهش‌های ورزشی هم به همت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی توانست جزو سه استان برتر کشور قرار گیرد و برگی دیگر بر افتخارات استان یزد بیافزاییم.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد یکی دیگر از رویکردهای اداره کل ورزش و جوانان استان یزد را در بحث ورزش قهرمانی دانست و از رشد ۳۰۰ درصد قهرمانان ورزشی استان یزد خبر داد.

  وی در ارتباط با توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان یزد گفت: در دو سال گذشته بیش از ۳۰ پروژه را با همت خیران به بهره‌برداری رساندیم و هم اکنون هم ۴۳ پروژه ورزشی خیرساز در دست اقدام داریم.
  منبع: یزدی نیوز

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/S4EpS

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *