• کد خبر: 71842
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 3 فروردین 1397 - 15:22
  شهردار اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر:
  شهردار اشکذر از تکمیل بعضی از پروژه های شهرداری در ایام نوروز خبر داد و افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز نیروهای شهرداری به صورت شبانه روزی کار کردند تا مردم بتوانند از این پروژه ها در ایام عید نوروز بهره ببرند.

  شهردار اشکذر طی مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر در مورد انتقاد بعضی از همشهریان در رابطه با طرح تعریض خیابان شهید محمد رضا دهقانی و اینکه چرا شهرداری همه ساله نزدیک به ایام سال تحویل و زمانی که مردم مشغول خانه تکانی هستند، برخی فعالیت های عمرانی خود را شروع میکند؛ گفت: برخی از طرح های عمرانی مدتها قبل شروع به کار شده است و این نیست که شروع به کار این طرح ها برای ایام نزدیک به عید باشد.

  وی از تکمیل بعضی از پروژه های شهرداری در ایام نوروز خبر داد افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز برخی از پروژه هایی که از مدت ها قبل توسط شهرداری شروع شده بود (بلوار شهید داداش پور، میدان فیروز آباد، خیابان شهدای حکیم آباد و…) نیروهای شهرداری به صورت شبانه روزی کار کردند تا مردم بتوانند از این پروژه ها در ایام عید نوروز بهره ببرند.

  شهردار اشکذر به تخریب ساختمان بسیج اشکذر اشاره و اذعان کرد: با توجه به تملک این ساختمان توسط شهرداری و به جهت برخی پیچ و خم های اداری و جلوگیری از بروز مشکلات بعدی، شهرداری مجبور به تخریب این ساختمان در ایام نوروز بود.

  جعفری پور به علت طولانی شدن طرح تعریض خیابان شهید محمدرضا دهقانی پرداخت و عنوان کرد: تملک چند واحد ملکی واقع در این خیابان و همکاری نکردن بعضی از مالکان این خیابان دلیل طولانی شدن این طرح می باشد و ما امیدواریم  با همکاری و همیاری این شهروندان به زودی طرح تعریض این خیابان به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gFZ8F

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *