• کد خبر: 53237
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۵
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با افزایش تعامل بانکها و دستگاه‌های اجرایی یزد، در راستای رفع مشکل صنایع اقدام کرد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) از تسنیم، سیدابوالفضل موسوی بیوکی ظهر امروز در نشست توسعه و برنامه‌ریزی استان یزد اظهار داشت: پاسخگویی مسئولان به مردم یک وظیفه مهم و سبب جلب اعتماد بیشتر آحاد مردم به نظام و کشور است.

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعتماد به مردم و تعامل و همکاری جدی بین آنها و مدیران موجب موفقیت در عرصه‌های مختلف دارای نتایج ارزشمندی است.

  موسوی با بیان این مطلب که اگر می‌خواهیم در خدمت‌رسانی به مردم و جامعه موفق باشیم و به آن افتخار کنیم  باید همواره دارای روحیه  تعامل و جدیت در برنامه‌ها باشیم،  اظهار داشت: استان یزد با سوابق درخشان خود در بخشهای مخنتلف در سطح کشور یک برند محسوب می‌شود و باید برای حفظ این برند بکوشیم.

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید از هر کاری که به برند بودن یزد و دارالعباده خدشه وارد می‌کند با همکاری مردم و مسئولان جلوگیری شود.

  موسوی خاطرنشان کرد: مهمترین وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قانون‌گذاری، نظارت و برنامه‌های اجرایی است که دو مورد اول  باید همواره مد نظر قرار گیرد.

  وی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی و اقشار مختلف مردم حوزه انتخابیه می‌توانند در طول نمایندگی با ارائه نظرات سازنده و پیشنهادت راهگشا ما را در انجام ماموریت‌های خود یاری دهند، تصریح کرد: در مجلس فراکسیون‌های مختلفی شکل گرفته و نماینده می‌تواند در نظق‌های خود نسبت طرح مسائل مختلف اقدام کند لذا باید قدر این موقعیت را دانست و مدیران و مردم در کنار نماینده باشند.

  موسوی در ادامه به نقش مهم تعامل برخی بانکها و دستگاه‌های اجرایی در رونفق بخشیدن به تولید و فعال‌سازی صنعت و همچنین ایجاد اشتغال مولد و مفید در سطح استان یزد اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید با تعامل و برای رفع مسائل و پیگیری مطالبات در چارچوب مقررات و ارتقای فعالیت‌های تولیدی  اشتغالزایی صورت گیرد.

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به موضوع عدم محدودیت توسط بانک‌ها در اخذ مطالبات برای تسهیلات اشاره کرد و خواستار حل و فصل آن با تعامل شد.

  موسوی پیگیری برای کسب اعتبارات ملی و استانی بر اساس صلاحدید مسئولان ارشد و مدیران اجرایی در سالجاری شد و قول داد تا نیاز دستگاه‌ها را با همکاری مسئولان امر پیگیری کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/CMwZ1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *