• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 24862
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
  نیمه شب گذشته تصادف دو دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان قم - تهران 43 كشته و 44 مصدوم بر جاي گذاشت.

  تصادف اتوبوس

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر، این حادثه ساعت ۲۲ و ۴۹ دقیقه شب گذشته در کیلومتر ۲۳ اتوبان قم – تهران به وقوع پیوست و بر اثر آن هر دو دستگاه اتوبوس دچار آتش سوزی شدید شدند.

  شدت این تصادف به گونه‌ای بود که اجساد کشته‌شدگان قابل شناسایی نیست و باید از طریق آزمایش‌های خاص در پزشکی قانونی شناسایی شوند.

  علت این تصادف مرگبار انحراف به چپ اتوبوس اصفهان – تهران و عبور از گاردریل وسط اتوبان و برخورد با اتوبوسی که از تهران عازم یزد بوده اعلام شده است.

  ۴۳ مصدوم این حادثه بلافاصله به سه بیمارستان شهید بهشتی، علی ابن ابیطالب و نکویی منتقل شدند و هماهنگی لازم برای انتقال کشته‌شدگان این تصادف انجام شده است.

  بلافاصله پس از وقوع این تصادف اولین جلسه ستاد مدیریت بحران با دستور کرم‌رضا پیریایی استاندار قم در ساعت ۲۳ برگزار شده و هماهنگی لازم برای مدیریت بحران این حادثه انجام شده است.

  همچنین جلسه اضطراری مدیریت بحران استان ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه امروز با حضور دستگاه‌های خدمات‌رسان در محل استانداری قم برگزار شده و تصمیمات لازم اتخاذ شده است. نمایندگان استاندار قم نیز در سه بیمارستانی که مصدومان منتقل شده‌اند مستقر هستند تا امور مربوط به حادثه دیدگان را پیگیری کنند.

  کرم‌رضا پیریایی استاندار قم، حجت‌الاسلام عرب انصاری معاون سیاسی امنیتی استاندار، زارعی کوشا فرماندار قم و آل احمد مدیرکل حوزه استاندار به عنوان نماینده ویژه استاندار در اولین دقایق وقوع این تصادف در صحنه حاضر شدند و استاندار قم مدیریت صحنه را برعهده گرفت.

  استاندار قم ضمن تسلیت این حادثه غم انگیز به خانواده‌های داغدار کشته‌شدگان خواستار رسیدگی فوری برای شناسایی کشته‌شدگان و رسیدگی به امور مصدومان این حادثه شد.

  همچنین آل‌احمد مدیرکل حوزه استاندار قم اعلام کرد که در صورت مراجعه خانواده‌های داغدار این حادثه غم انگیز زمینه لازم برای اسکان آنان فراهم شده است.

  وی گفت: برای اسکان خانواده‌های داغدار شماره‌های تلفن ۰۲۵۳۶۶۴۱۷۵۰ و ۲۵۳۶۶۴۸۷۸۵ در نظر گرفته شده است.

  به گفته آل‌احمد دقایقی دیگر اسامی مصدومان این حادثه اعلام خواهد شد.

  آمار کشته‌شدگان این حادثه تا کنون ۴۳ نفر برآورد شده‌است.

  اخبار تکمیلی در این زمینه متعاقبا منتشر خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/A9Zne

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *