• Sabat Sabat


 • کد خبر: 56847
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۶
  معاون فرماندار اشکذر:
  دویست و نهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با حضور معاون فرماندار و جمعی از اعضا این شورا برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، بعدازظهر دوشنبه ۲۶ مهرماه نشست شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان با هدف ارائه گزارش و تجلیل برنامه‌های پروژه مهر و بازگشایی مدارس، بحث و تبادل‌نظر پیرامون توسعه کمی و کیفی تشکل‌های دانش‌آموزی در مدارس، برنامه‌ریزی المپیاد درون مدرسه‌ای و برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی و نیز برنامه‌ریزی جهت گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی و یوم‌الله ۱۳ آبان برگزار شد.

  علیرضا ابوالحسنی معاون فرماندار در این نشست اظهار داشت: بحث اهمیت و نقش تشکل‌ها در جامعه باید برای دانش آموزان تبیین و فرهنگ‌سازی شود و در این راستا جهت پربارتر کردن بحث تشکل‌ها به‌ویژه در بین دانش آموزان باید برنامه‌ریزی خاصی صورت گیرد.

  20161017_125924

  وی افزود: تشکل‌های با موضوعات میراثی ، فرهنگی و اجتماعی در اولویت فرمانداری شهرستان است که زمینه‌های آن نیز فراهم‌شده است.

  ابوالحسنی با بیان آن‌که دولت تدبیر و امید اعتقاد راسخ به موضوع تشکل‌ها دارد خاطرنشان کرد: نهاد حاکمیت استان نیز بحث تشکل‌ها را موضوعی مهم و اساسی می‌داند و در این راستا هرگونه همکاری و تعامل را خواهد داشت.

  وی تصریح کرد: تشکل‌های مردمی می‌توانند برای جامعه مفید و نیز همیار و همکار دولت باشند و دولت را در راستای پیشبرد اهداف خود یاری نمایند.

  معاون فرماندار با اشاره به هفته تربیت‌بدنی و برگزاری المپیاد درون مدرسه‌ای در مدارس شهرستان اظهار داشت: بحث تربیت‌بدنی باید در مدارس جدی گرفته شود و در خصوص آن برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/pCrfO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *