• کد خبر: 24961
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۱
  در آخرين بازي دوستانه پيش از آغاز فصل:
  اشكذر نيوز به نوبه خود اميدوار است كه به پشتوانه تلاش و كوشش كادر فني و بازيكنان تيم و هم چنين حمايت مسئولين شهرستان به ويژه شهرداري اشكذر تيم فوتبال شهرداري به آنچه كه استحقاق آن را دارد كه همان قهرماني در ليگ برتر استان است برسد.

  تیم فوتبال شهرداری که با برد مقابل شهرداری زارچ و راهیابی به فینال جام حذفی استان از اوضاع و احوال روحی و روانی خوبی برخوردار است امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم امید آریا یزد رفت و موفق شد که این تیم را با بردی قاطع در هم بکوبد.

  تیم فوتبال شهرداری
  به گزارش اشکذر نیوز یک هفته مانده به شروع لیگ برتر استان تیم ها با انجام بازی های دوستانه در حال محک زدن خود هستند که در این بین تیم شهرداری هم مثل سایر تیم ها با انجام بازی های دوستانه و بردهای پرگل قبل از آغاز فصل از حالا برای مدعیان خود خط و نشان کشیده است.برد ۴ بر صفر مقابل تیم سفیر سبزیزد،تساوی ۲بر۲ مقابل سنگ آهن بافق،برد ۵بر یک مقابل امید سنگ آهن و ۳ برد متدوالی در جام حذفی استان درمقابل طلوع مهریز،مهربد میبد و شهرداری زارچ و البته شکست ۳بر ۲ مقابل فولاد یزد نتایج تیم شهرداری تا قبل از آغازلیگ برتر استان است.

  به همین ترتیب در آخرین بازی  دوستانه پیش از آغاز فصل تیم شهرداری با نتیجه ۸بر۲ از سد امید آریا یزد گذشت.

  گل های تیم شهرداری را سید محسن افراز(۲گل)،حامد شاکری(۲ گل)،محمد سلطانی،علی رضائیان،مهدی میردهقان و سید ضیاء افراز به ثمر رساندند.

  اشکذر نیوز به نوبه خود امیدوار است که به پشتوانه تلاش و کوشش کادر فنی و بازیکنان تیم و هم چنین حمایت مسئولین شهرستان به ویژه شهرداری اشکذر تیم فوتبال شهرداری به آنچه که استحقاق آن را دارد که همان قهرمانی در لیگ برتر استان است برسد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Nl13V

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *