• Sabat


 • کد خبر: 24938
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۲
  برد پرگل و باز هم هت ريك جواد هويدا
  تيم شهرداري اشكذر جمعه از ساعت16 در ورزشگاه 17 شهريور زارچ به مصاف تيم شهرداري زارچ رفت كه در پايان موفق شد ميزبان را با نتيجه اي پر گل از دور مسابقات حذف كند.

  تیم شهرداری اشکذر جمعه از ساعت۱۶ در ورزشگاه ۱۷ شهریور زارچ به مصاف تیم شهرداری زارچ رفت که در پایان موفق شد میزبان را با نتیجه ای پر گل از دور مسابقات حذف کند.

  به گزارش اشکذر نیوز از مرحله نیمه نهایی جام حذفی استان دو تیم شهرداری زارچ و شهرداری اشکذر به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان علی محمد دهقان در تیم شهرداری اشکذر موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهند.

  گل های تیم شهرداری اشکذر را جواد هویدا(۳گل)،احسان بابارحیم و رضائیان به ثمر رساندند.جواد هویدا با هت ریکی که در این دیدار داشت تعداد گل های  خودش را در جام حذفی به عدد ۸ رساند.

  تیم شهرداری اشکذر تا قبل از این بازی دو تیم طلوع مهریز و مهربد میبد را از جام حذفی حذف کرده بود و تیم شهرداری زارچ سومین  تیم قربانی در این راه بود.

  گفتنی است تیم شهرداری با بردی که امروز به دست آورد به فینال راه پیدا کرد و باید در دیدار پایانی به مصاف تیم سنگ آهن بافق برود.دیدار فینال پنج شنبه هفته آینده ۲۸/۶/۹۲ ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید نصیری برگزار خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/qFbRs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *