• کد خبر: 82320
   منتشر کننده: کاظم فقیه
    تاریخ انتشار: شنبه 8 تیر 1398 - 13:51
  امام جمعه رستاق:
  آئین وحدت بخش و عبادی سیاسی نماز جمعه رستاق در میعادگاه نماز جمعه بندرآباد برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از رستاق، حجت الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق در خطبه دوم ضمن گرامیداشت یاد امام راحل ره و شهداء به ویژه شهید آیت الله صدوقی ره و شهداء واقعه هفت تیر، شهید آیت الله بهشتی ره و ۷۲ از یارانش به تبیین سخنان مقام معظم رهبری در جمع مسئولان قضایی پرداخت و گفت مبارزه با فساد در درون و خارج از قوه قضاییه از و ظایف اصلی این قوه است.

  خطیب جمعه رستاق در ادامه به نقشه و فریب آمریکا تحت عنوان مذاکره اشاره نمود و گفت به فرموده رهبر بزرگوار انقلاب آمریکا امروز از قدرت و اقتدار ایران اسلامی وحشت دارد و با نقشه مذاکره در پی خنثی کردن این قدرت و اقتدار است.

  امام جمعه رستاق تحریم رهبری نظام از سوی آمریکا را نشانه حماقت جبهه استکبار‌ دانست و افزود: این نشانه سر در گمی آمریکا و اشتباهات این رژیم در محاسبات خود است.

  وی همچنین تحریم وزیر امور خارجه را سیاست یک بام و دو هوا دانست و بیان کرد: از یک سو پیشنهاد مذاکره می دهند و از یک سو بر خلاف قوانین بین المللی وزیر امور خارجه را که فراهم کننده مقدمات مذاکره است تحریم می کنند و در واقع تحریم وزیر امور خارجه، تحریم مذاکره است.

  امام جمعه رستاق به هفته حقوق بشر آمریکایی نیز اشاره و تصریح کرد: جنایتهای آمریکا در کشتار مردم ایران نباید فراموش گردد ، به فرموده امام خمینی ره آنان که انسان را پایمال کرده اند دم از حقوق بشر می زنند و به جای دفاع از مظلوم از ظالم دفاع می کنند.

  حجه الاسلام دلاوری مواضع رهبری در رابطه با سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را یادآور شد و بیانیه اخیر نهاد FATF را در قبال ایران را ترفندی از سوی آمریکا برای تکمیل کردن پازل نقشه فریبکارانه مذاکره با ایران دانست.

  خطیب جمعه رستاق در پایان تذکراتی را به مسئولان شهرستان در رابطه با مسائل رستاق از جمله تکمیل جاده ورودی رستاق، اشتغال جوانان و نیز موضوع آلودگی صنایع، داد و درخواست نمود تا رسیدگی کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/KcTBG

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *