• کد خبر: 40382
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵
  امام جمعه اشکذر اظهار داشت: مردم ایران با وضع تحریم های ظالمانه آمریکا فهمیدند که دشمن این نظام افرادی هستند بی رحم، سنگ دل که در راه اهداف خود ملاحضه هیچ کس و هیچ چیز رانمی کنند.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد امام حسین(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) ادامه داد: قیام و نهضت حضرت اباعبدالله(ع) و پرچمداری برادرشان قمر بنی هاشم(ع) با پیام رسانی امام سجاد(ع)که در برابر ظلم و ستم ایستادند باید یک الگو و اسوه برای تمام مردم باشد.

  حجت الاسلام طالبیان” زمان را برای مقابله با دشمنان اسلام را یک اصل برشمرد و افزود:در زمان امامت حضرت حسین(ع) زمان اقتضاء بر قیام کرد تا دین اسلام پابرجا بماند که حضرت(ع) با مبارزه با ظلم و ظالم این اصل را به خوبی اجرا کرد.

  طالبیان در ادامه به سالروز تحریم های آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: برکات این تحریم ها از ضررهایی که داشت بیشتر بود.

  وی به آثار مثبت تحریم ها بر ایران اشاره کرد و افزود: مردم ایران با وضع تحریم های ظالمانه آمریکا فهمیدند که دشمن این نظام  افرادی هستند بی رحم، سنگ دل که در راه اهداف خود ملاحضه هیچ کس و هیچ چیز رانمی کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/kMyoG

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *