• کد خبر: 82689
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 تیر 1398 - 12:18
  با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور انجام گرفت
  به‌پاس از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان یزد در برخورد با متخلفین زیست‌محیطی؛ لوح تقدیر از سوی موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر به وی اهداء شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ محمدحسن طالبیان مدیرعامل موسسه حامیان حیات پاک اشکذر؛ از اهداء لوح تقدیر به پورملائی مدیرکل حفاظت محیط ریست استان یزد از سوی این موسسه خبر داد و گفت: تقدیر و تشکر جزئی از فرهنگ ما ایرانیان است و بر مبنای این سنت پسندیده؛ این موسسه از مدیرکل حفاظت محیط‌زیست با اهداء لوح تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های این مقام دولتی تشکر و قدردانی به عمل آورد.

  طالبیان به اهداء لوح تقدیر در حاشیه مراسم افتتاح سیستم آبیاری قطره‌ای شرکت فولاد آلیاژی ایران و در حضور استاندار و یزد و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور اشاره کرد و گفت: قدردانی از زحمات و پیگیری‌های مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان یزد در راستای صیانت از محیط‌زیست و برخورد قاطع با صنایع آلاینده شهرستان اشکذر به‌ویژه ۳ واحد تولیدی و آلاینده شهرک صنعتی نیکو که اخیراً از سوی این اداره پلمپ شده‌اند را ازجمله دلایل این قدردانی است.

  وی با توجه به درخواست این موسسه مبنی بر دایر شدن اداره حفاظت محیط‌زیست در شهرستان اشکذر گفت: در حاشیه این مراسم درخواست کتبی خود را به عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست تقدیم کردیم.

  طالبیان با اشاره به مطالبه عمومی بر دایر شدن این اداره در شهرستان اشکذر و اهمیت نقش نظارتی این اداره در کنترل آلاینده‌های زیست‌محیطی ابراز امیدواری کرد به‌زودی و با موافقت مسئولان اداره حفاظت محیط‌زیست در این شهرستان دایر شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qvxZ6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *