• Sabat Sabat


 • کد خبر: 55535
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
  همزمان با روز آتش نشانی و خدمات ایمنی:
  همزمان با هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی ،صبح امروز شهردار اشکذر به همراه فرماندار،معاون فرماندارو فرمانده نیروی انتظامی به ایستگاه آتش نشانی و امداد و نجات این شهرستان رفتند و از نزدیک با آنها دیدار نمودند.

  به گزارش اشکذر خبر،همزمان با هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی ،صبح امروز شهردار اشکذر به همراه فرماندار،معاون فرماندارو فرمانده نیروی انتظامی به ایستگاه آتش نشانی و امداد و نجات این شهرستان رفتند و از نزدیک با آنها دیدار نمودند.

  در ابتدای این دیدار شهردار اشکذر ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان پالایشگاه آبادان گفت:آتش نشان ها مجموعه ای از  افراد هستند که جان خود را در طبق اخلاص قرار می دهند و هستی خود را وقف جامعه می نمایند تا برای ایمنی جامعه گام بردارند.

  جعفری پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر ایستگاه آتش نشانی اشکذر ازتجهیزات خوبی برخوردارمی باشد  که در کنار کادر مجرب سرعت عمل، دقت، و نظم و انضباط را در مقابله با حوادث و اتفاقات  در دستور کار خود قرار داده که خوشبختانه  در این زمینه تاکنون مشکل خاصی وجود نداشته است.

  در ادامه این دیدار فرماندار اشکذر ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل آتش نشانی اشکذر تصریح کرد: فرهنگ سازی  و آموزش دو مقوله مهم در زمینه آمادگی خانواده ها برای مقابله با حوادث و بلایا می باشد که باید بستر و زمینه برای آموزش همگانی خانواده ها در جهت پیشگیری از بروز حوادث مختلف و حفاظت از سرمایه های ملی توسط مسئولین ذی ربط فراهم شود.

  در پایان این مراسم از تلاش و زحمات پرسنل ایستگاه آتش نشانی اشکذر با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

  شایان به ذکر است هفتم مهرماه به پاسداشت شهدای آتش نشان سال۱۳۵۹ که در حمله دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان در حین ماموریت به شهادت رسیدند به نام روز آتش نشانی و خدمات ایمنی نامگذاری گردیده است.

  img_7086

  img_7008

  img_7041

  img_7080

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/fNnse

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *