• کد خبر: 92882
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 5 مرداد 1399 - 09:23
  دادستان شهرستان اشکذر: اجازه نخواهیم داد در شرایط اقتصادی موجود عده ای به دنبال سود جویی و فشار بیشتر به معیشت مردم باشند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور چهار اکیپ از دستگاه قضا، فرماندهی انتظامی و اداره صمت شهرستان اشکذر با هدف ایجاد نظم و انضباط و جلوگیری از تخلفات در حوزه زمین و مسکن، از بنگاههای فعال در شهرهای اشکذر و مجومرد بازرسی بعمل آمد.

  در همین رابطه سیدمحمدابراهیم اقبالی زارچ دادستان شهرستان اشکذر گفت: از مجموع بیست بنگاه موجود در شهرهای اشکذر و مجومرد تعداد ده بنگاه دارای سوابق و تخلفاتی بودند که با حضور نمایندگان دستگاه قضا، ناجا و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر تا رفع نواقص موجود و رفع اتهام پلمپ گردیدند.

  دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از برخورد قاطعانه دستگاه قضا در موضوع افزایش قیمت مسکن در این شهرستان خبرداد وگفت: اجازه نخواهیم داد در شرایط اقتصادی موجود عده ای بدنبال سود جویی و فشار بیشتر به معیشت مردم باشند.

  خاطر نشان میگردد؛ عدم مجوز فعالیت، عدم استفاده از قراردادهای قانونی، گران فروشی در دریافت حق کمیسیون و  نداشتن نرخنامه از جمله تخلفات بنگاه های پلمپ شده میباشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/b9J4G

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *