• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 61656
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
  با وجود امضا طومار جمعی از مردم شهرستان اشکذر در مخالفت با توسعه فولاد
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بر لزوم تلاش جدی برای تکمیل چرخه فولاد در استان یزد تأکید کرد و گفت: تحقق این مهم نیازمند همکاری دولت و بخش خصوصی است.

  به گزارش اشکذر خبر  به نقل از فارس، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با مدیران ارشد شرکت فولاد آلیاژی ایران بر لزوم تکمیل چرخه تولید فولاد در استان یزد تأکید کرد.

  وی با اشاره به منابع معدنی موجود در استان یزد و ظرفیت‌های عظیم در این حوزه، خواستار برنامه‌ریزی فعالان در این زمینه شد و بیان کرد: باید تلاش کنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان، چرخه تولید فولاد در استان تکمیل شود.

  موسوی بیوکی ضمن قدردانی از نگرش مدیران فولاد آلیاژی به مسؤولیت‌های اجتماعی و نقش اشتغالزایی که این واحد فولادی بزرگ در شهرستان اشکذر و سایر شهرستان‌های استان یزد ایفا می‌کند، خاطرنشان کرد: لازم است در کنار این امر توجه بیشتری به مسائل زیست محیطی نیز صورت گیرد.

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس ، انجام پروژه‌ها در کنار مشکلات مالی و مسائل سیستم بانکی بسیار خوب و دارای آثار مثبت دانست و افزود: آمادگی برای مساعدت و همکاری در رفع مشکلات این مجموعه و هماهنگی‌های لازم وجود دارد.

  فرماندار اشکذر نیز در این نشست با اشاره به مشکلات صنایع این شهرستان به ویژه فولاد آلیاژی بیان کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که واحدهای صنعتی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسائل بانکی و مالیات بر ارزش افزوده است.

  شاه‌حسینی در مورد جاده مواصلاتی برخی صنایع ازجمله فولاد آلیاژی نیز به بیان مسائل این مسیرها پرداخت و خواستار پیگیری رفع مشکلات آن از سوی نماینده یزد و اشکذر شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/F8tP4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “تاکید نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بر تکمیل چرخه فولاد در استان یزد”

  1. اشکذاری گفت:

   به گفته یکی از مسئولان فولاد آلیاژی،اگر مالیات یک سال این کارخانه بزرگ به شهرستان تعلق بگیرد می توان یک شهرستان جدید با تمام امکانات ساخت!!!
   اما به گفته همین مسئول سهم شهرستان فقط آلودگی این کارخانه هست و بس!!!
   اگر مسئولان شهرستان همت داشته و مردم با جدیت خواستار عوارض و مالیات این کارخانه غولپیکر بودند شهرستان در کشور می درخشید.
   چه کنیم که عده ای با بازی های سیاسی و اختلافات منطقه ای مردم را از ماجراهای اصلی دور نگاه می دارند!!!!!

  2. ashkezar گفت:

   نه آب داریم نه هوای تمیز تکمیل چرخه فولاد دیگه چه صیغه ای هست

  3. هوای پاک حق مسلم ماست گفت:

   نیاز اشکذر بدون شک به یک ان جی او است
   NGOسازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است. نه وابسته به دولت است و نه اثری از حاکمیت درون آن پیدا می‏شود. نه بودجه‏ای از دولت به صورت رسمی می‏گیرد ولی دارای اساسنامه مدون است و تشکیلاتش از قبل ثبت شده. یکی از مهمترین خصوصیات NGO داوطلبانه بودن آن است که با توجه به نیاز جامعه ایجاد می‏شود. چند نفر دور هم جمع می‏شوند و به این نتیجه می‏رسند که به طور مثال با مصرف یا پخش مواد مخدر به صورت داوطلبانه و خودجوش مبارزه کنند. البته یک NGOمجاز است فعالیتهای خودش را سامان دهد و اگر کارش به نتیجه برسد درآمد هم کسب کند و این فقط در راه توسعه و اهداف تشکیلات خودش است و سود در NGO معنا ندارد. NGO، سازمان‏های غیردولتی، گروهای شهروندی داوطلب، گروههای نفع عامه یا خیریه هیچ کاری به مسئولیت دولت ندارند و در بعضی جاها از مطالبات مردم در مقابل دولت دفاع می‏کنند یعنی مجاز به انتقاد از دولت می‏باشند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *