• کد خبر: 75003
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 13 مرداد 1397 - 14:36
  با حضور مدیرعامل جدید و یزدی شرکت فولاد آلیاژی ایران مطرح شد؛
  اولین جلسه عمومی مدیرعامل جدید و کارکنان شرکت فولاد آلیاژی ایران با حضور رئیس و برخی از اعضاء عضو هیئت مدیره، فرماندار اشکذر و هیئت همراه و کارکنان این شرکت برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی، در این جلسه یدالله طاهر نژاد رئیس هیئت مدیره این شرکت، فولاد آلیاژی ایران (یزد) را بعنوان شاهکار صنعت در کشور معرفی و اظهار داشت: شرکت فولاد آلیاژی در سال جاری بایستی 300 میلیارد تومان سود داشته باشد تا بتواند یک تجربه شیرین و متفاوت را در طول تاریخ تأسیس خود تا هم اکنون را رقم بزند.

  وی با اشاره به این‌که  مدیرعامل جدید برخواسته از درون این شرکت و یک یزدی است، افزود: ایمان‌دارم که تنها با ده درصد صرفه‌جویی توامان در خریدوفروش می‌توان به سودآوری مناسب دست‌یافت.

  در ادامه علیرضا چایچی مدیرعامل جدید شرکت فولاد آلیاژی ایران (یزد) با اشاره به هدف‌گذاری‌های انجام‌شده، تصریح کرد: در صورت دستیابی به سود مورد انتظار در شش‌ماهه اول سال 15به میزان  روز حقوق و در پایان سال نیز 15 روز دیگر به همکاران پرداخت خواهد شد.

  وی همچنین از مدیر منابع انسانی شرکت خواست تا سایر شرایط انگیزشی را برای جهش‌های تولید و فروش مهیا نماید و نسبت به افزایش ضریب ریالی در پاداش‌های بهره‌وری، رکورد و … با نگاهی کاملاً مثبت عمل نماید.

  در پایان مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران (یزد) تنوع بالای تولید و کیفیت محصولات و فولاد آلیاژی را از جمله مزیت حضور و رقابت در سطح بین‌المللی دانست و گفت: الزام است تا به سمت تکنولوژی‌های روز و نوین گام برداریم و آموزش‌های پویا را سرلوحه کار همکاران قرار دهیم. همچنین سیستم‌های اطلاعاتی خود را کاملاً هم سو با خواسته مشتریان و تامین کنندگان بگماریم و ضمن توجه ویژه به موضوعات ذکرشده در جهت تامین پایدار مواد اولیه، توسعه محصول و  بازار  گام برداریم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dMiKv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *