• کد خبر: 85965
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 20 آبان 1398 - 01:10
  در جلسه ملاقات عمومی علی یونسی؛ مدیر عامل موسسه حیات پاک اشکذر تاکید کرد
  پس از تاسیس موسسه مردم نهاد حیات پاک شهرستان اشکذر؛ یکی از مطالبات جدی شهروندان این شهرستان تاسیس اداره و یا دفتر نمایندگی اداره حفاظت از محیط زیست در شهرستان اشکذر بوده است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ محمد حسن طالبیان مدیر عامل موسسه مردم نهاد حیات پاک شهرستان اشکذر؛ از پیگیری مطالبه عمومی شهروندان شهرستان اشکذر همزمان با سفر ریاست جمهوری و اعضای کابینه دولت تدبیر و امید به استان یزد خبر داد.

  طالبیان با بیان اینکه شهرستان اشکذر در محاصره صنایع آلاینده قرار گرفته است و با اشاره به لزوم توجه جدی به حفظ محیط زیست گفت: پس از تاسیس موسسه مردم نهاد حیات پاک شهرستان اشکذر؛ یکی از مطالبات جدی شهروندان این شهرستان تاسیس اداره و یا دفتر نمایندگی اداره حفاظت از محیط زیست در شهرستان اشکذر بوده است.

  وی با تشریح روند مطالبه به حق مردم طی ۱۵ ماه اخیر و درخواست‌های متعدد از مسئولین کشوری و استانی اشاره کرد و گفت: با توجه به قول مساعد مسئولین ارشد استانی از جمله استاندار یزد و مدیرکل اداره حفاظت از محیط زیست و با عنایت به نظر مساعد فرماندار سابق و فعلی شهرستان اشکذر اما؛ متاسفانه با تعلل در تاسیس این اداره در سطح شهرستان اشکذر مواجه هستیم.

  مدیر عامل موسسه حیات پاک اشکذر تاکید کرد: در همین راستا و همزمان با سفر رئیس جمهور و اعضای کابینه دولت تدبیر و امید؛ بهترین اقدام و گزینه را درخواست کتبی این خواسته شهروندان از مسئولین دانستیم و در جهت آن اقدام کردیم.

  وی با اشاره به ارائه درخواست کتبی به حسن روحانی رئیس جمهور، علی یونسی نماینده رئیس جمهور در سفر به شهرستان اشکذر و پورملایی مدیرکل اداره حفاظت از محیط زیست گفت: با توجه اهمیت تاسیس اداره حفاظت از محیط در این شهرستان؛ این مطالبه جدی و به‌حق مردم این شهرستان را در جلسه دیدار عمومی علی یونسی نماینده رئیس جمهور مطرح گردید و ایشان نیز قول مساعدت در این زمینه را داده‌اند.

  طالبیان ابراز امیدواری کرد؛ همانگونه که در تمام مکاتبات و همچنین در این دیدار به آن تاکید شده است؛ در ایام دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی این اداره در شهرستان اشکذر تاسیس و شروع بکار کند.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Ok4H2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *