• کد خبر: 50878
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 15 اسفند 1394 - 09:19
  خطيب نماز جمعه اشكذر:
  امام جمعه اشكذر گفت مسئولین ملی، استانی و شهرستانی باید براي حفاظت از جنگل ها و مراتع با حساسیت بیشتری ورود و در این مسیر از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود بهره‌گیری کنند.

  به گزارش اشكذر خبر (اشکذر نیوز)،  امام جمعه اشکذر با بیان حدیثی از امام صادق(ع) سه چیز را باعث رسیدن انسان به اهداف دنیایی و اخرت دانست و گفت: توکل بر خدا در همه امور،راضی بودن به قضا و قدر الهی و حسن ظن داشتن به خدا از مواردی است که هر کس به آنها عمل کند در دنیا و آخرت سعادتمند خواهد شد.

  حجت الاسلام و المسلمین طالبیان ضمن تشکر از حضور مردم و دست اندار کاران انتخابات در برگزاری شکوهمند، گسترده و پرشور انتخابات هفتم اسفند ماه افزود:ملت هوشیار ،بصیر و همیشه در صحنه ایران بار دیگر حماسه آفرینی کردند و این مشارکت همگانی گام دیگری در راه تثبیت آرمان های انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی بود که یه عنوان برگ زرینی درتاریخ سیاسی معاصر ایران خواهدماند.

  امام جمعه اشکذر گفت: مردم با حضور در پای صندوق های رای به وظیفه دینی و انقلابی خود را عمل کردند و دلدادگی خود را به اسلام و نظام اسلامی به جهانیان نشان دادند.

  وی ادای مسئولیت و وظیفه قانونی و برطرف کردن مشکلات مردم را از نمایندگان منتخب خواستار شد.

  حجت الاسلام و المسلمین طالبیان به فرمان تاسیس امام خمینی مبنی بر تشکیل کمیته امداد اشاره و تاکید کرد:دولت باید به وظیفه سنگین خود در قبال مستمندان و نیازمندان احساس تکلیف کند و به وضعیت فقرا رسیدگی کند که در این راستا نقش مردم و خیرین برجسته است.

  امام جمعه اشکذر با تاکید بر اینکه اکنون جنگل های کشور در شرایط بحرانی قرار دارند و باید برای حفاظت از آنها برنامه ریزی منسجم کرد، تصریح کرد: مسئولین ملی، استانی و شهرستانی باید نسبت به این موضوعات با حساسیت بیشتری ورود کرده و در این مسیر از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود بهره‌گیری کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ng0cT

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *