• yazdtci


 • کد خبر: 34224
   منتشر کننده: حمید سعیدمنش
    تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۳
  گلایه پیشکسوت فوتبال شهرستان؛
  وجود دهها پیشکسوت که عمری را در ورزش فوتبال و سایر ورزشها سپری کرده اند، سرمایه عظیمی برای شهرستان اشکذر محسوب می شود. متاسفانه چند وقتی این پیشکسوتان فوتبال از کم لطفی ها صورت گرفته از طرف مسئولین ورزش شهرستان در بعضی از موارد سخن می گویند.

  اشکذر نیوز: وجود دهها پیشکسوت که عمری را در ورزش فوتبال و سایر ورزشها زحمت کشیده اند سرمایه عظیمی برای شهرستان اشکذر محسوب می شود.

   

  روزی نیست که یکی از پیشکسوتان فوتبال با ما سخن به میان نیاورند، چرا که چند سالی است فوتبال شهرستان اشکذر دستخوش بی مهری ها و بی توجهی های مسئولان ورزش شهرستان به ویژه اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال اشکذر قرار گرفته و در واقع باعث از هم گسیختگی و فاصله گرفتن پیشکسوتان و دلسوزان  واقعی ورزش فوتبال شده است.

  ابوالحسنی پیشکسوت فوتبال

  علی ابوالحسنی پیشکسوت فوتبال شهرستان امروز در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز گفت: فوتبال شهرستان را تنها کسانی که می شناسند و اهل فن هستند، می توانند مدیریت کنند. افراد پیشکسوت که فوتبال را از زمین خاکی شروع کردند ما این گونه افراد زیاد داریم که با عشق و علاقه به فوتبال نگاه می کردند و مادیات برایشان ارزش زیادی نداشت و هر زمان نیاز به مسائل مادی بود برای کمک به فوتبال همه بسیج می شدند.

   

  این پیشکسوت فوتبال افزود:  متاسفانه عدم حمایت مسئولان ورزش و فوتبال شهرستان باعث فاصله گرفتن پیشکسوتان ورزش فوتبال شده است.

   

  وی با ابراز گلایه از این که بستری برای توسعه و نجات وضعیت پیشکسوتان فوتبال شهرستان مهیا نیست، تصریح کرد: شرایط فعلی فوتبال در شهرستان بسیار نا امید کننده و در شرایط نامناسبی است.

  پیشکسوتان فوتبال اشکذر

  به گفته وی ، باید با حمایت اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان شرایط لازم برای فوتبال شهرستان و پیشکسوتان این عرصه فراهم شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Y1MU5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  6 پاسخ به “بی توجهی مسئولین ورزش شهرستان اشکذر به پیشکسوتان فوتبال”

  1. فوتبالی گفت:

   انصافا جای تشکر وقدردانی داردو ازآقای ابوالحسنی نیزبابت این کارپسندیده که بیادپیشکسوتان هستند وبرای انان فعالیت میکنند تشکر ویژه میگردد

  2. رضا گفت:

   خدا رحم ورزش شهرستان کنه با این اداره ورزش وجوانان

  3. مجومرد گفت:

   اصلا فوتبال در شهرستان داریم که دارید اداره تربیت بدنی را زیر سئوال میبرید . تموم شد . افراد جوان هیچ کس به یادشون نیست شما حرص پیشکسوتان میزنید. اصلا نه ورزشی و نه فوتبالی نه اداره تربیت بدنی درستی داریم یه فکری بردارید جوون ۲۰ ساله معتاد داریم. آقایون مسئول فقط حرص حقوق خودتون بزنید . بیچاره مردم با این مسئولین . اشکذر نیوز حتما تایید کن و گرنه تو هم با اونایی نه مردم.

  4. اشکذری گفت:

   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. دهقانی گفت:

   مشکلات وجود دارد ولی میبایست باتامل ونشستن کنار یکدیگر حل شودتاباکمک اداره ورزش وجوانان وپیشکسوتان مشکلات راکنار بزنند وبه اعتلای ورزش شهرستان خوشبین بود وضمنا پیشکسوتان شهرستان هم تاریخ ورزش این شهرستان هستند ومیبایست به آنان احترام گذاشت .

  6. مزیدی گفت:

   با سلام
   انصافا ما پیشکسوتان هر موقع درخواستی از آقای هاشمی داشتیم اجابت کردند و با احترام با ما برخورد کرده اند.انشالله خداوند همه را به راه راست هدایت کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *