• کد خبر: 89145
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 25 بهمن 1398 - 08:01
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  فرماندار شهرستان اشکذر واجدین شرایط حضور در این دوره از انتخابات را در شهرستان اشکذر ۲۱ هزار و ۱۳۳ نفر اعلام کرد و گفت: بر همین اساس تعداد ۲۵ هزار تعرفه رای بین شعبه های اخذ رای تقسیم می گردد

  به گزارش اشکذر خبر، هادی هادی نسب فرماندار اشکذر  در با نشست اصحاب رسانه با اشاره به شروع تبلیغات نامزدهای کاندیداهای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت صفر روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه گفت: مجموعه شهرستان اشکذر به عنوان یکی از حوزه های فرعی انتخابی از دو ماه پیش با تشکیل کمیته‌های ۵ گانه فعالیت های خود را شروع کرده است.
  وی با بیان اینکه شهرستان اشکذر جزء اولین شهرستان هایی است که فعالیت های انتخاباتی خود را با تشکیل جلسات متعدد شروع کرده است گفت: روزگذشته نیز هفتمین جلسه که به نوعی آخرین جلسه کمیته اجرایی انتخابات بود؛ در فرمانداری اشکذر برگزار شد و در آن جلسه اسامی که قرار است در شعب اخذ رای با آنها همکاری داشته باشیم؛ قطعی شد و اسنادی که میبایست ثبت و ضبط شود؛ ثبت و ضبط شد.
  هادی نسب با تشریح روند اهراز هویت از طریق کد ملی و تاکید بر آمادگی هر ۳۳ شعبه اخذ رای در شهرستان اشکذر گفت: کلیه عوامل مرتبط با انتخابات از جمله نمایندگان فرماندار در شهرستان آموزش های لازم را دیده اند و شنبه آینده نیز آموزش شهروندان در سالن همگانی مرکز بهداشت این شهرستان در این راستا خواهیم داشت.
  رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر تعداد صندوق های سیار اخذ رای را ۸ عدد اعلام کرد و گفت: از این تعداد صندوق سیار یک عدد شهری و ۷ عدد روستایی است.
  وی واجدین شرایط حضور در این دوره از انتخابات را در شهرستان اشکذر ۲۱ هزار و ۱۳۳ نفر اعلام کرد و گفت: بر همین اساس تعداد ۲۵ هزار تعرفه رای بین شعبه های اخذ رای تقسیم می گردد.
  هادی نسب با اشاره تشکیل ستاد سفر شهرستان اشکذر طی روزهای گذشته و مشخص شدن کمیته های مختلف در این ستاد؛ تشکیل کمپ مسافرتی در میدان جدید التاسیس ابراهیم آباد و پارک اشکی را از حمله اقدامات این ستاد در راستای جذب و هدایت گردشگران و مسافران نوروزی به این شهرستان خواند.
  فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به افتتاح پروژه های مختلف در شهرستان اشکذر گفت: مجموعا در سطح شهرستان اشکذر ۴۷ پروژه در ایام دهه فجر افتتاح شده است که بخشی از آنها با کمک دولت و با مجموع ۵۹۲ میلیارد تومان انجام شده است که تحت عنوان حمایت دولت از بخش خصوصی این پروژه ها اجرا شده اند.
  وی به کلنگ زنی دهکده گردشگری بین المللی اسب شهرستان اشکذر اشاره کرد و گفت این پروژه با مسئولیت شهرداری اشکذر و سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام میگردد.
  فرماندار اشکذر در ادامه به افتتاح کاروانسرای شمسی و حمایت اداره میراث فرهنگی از این مجموعه اشاره کرد و گفت: مرکز خانه بهداشت ابراهیم آباد رستاق و جاده ۶ کیلومتری جاده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حمایت دولت انجام شده است و بقیه افتتاحیه ها در کارخانه سنگ و به طور همزمان انجام شده است.
  وی با تاکید بر حضور رسانه ها در مراسم های مختلف دولت گفت: اولین رسانه مجازی و مجوز دار شهرستان اشکذر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر است و امیدواریم با پیگیری های قانع عزآبادی مدیر مسئول سایت خبری رستاق نیوز دومین رسانه دارای مجوز نیز به فعالیت خود ادامه داده و در کنار این اتفاق خوب؛ شاهد رشد و شکوفائی هرچه بیشتر شهرستان اشکذر باشیم.
  وی مهمترین پارامترهای رشد شهرستان را وجود رسانه های مکتوب و غیر مکتوب دانست و افزود: در فضای رسانه ها است که انتقادات سازنده صورت می گیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KpcjW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *