• کد خبر: 27783
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۹
  با حضور معاون عمراني استاندار:
  به مناسبت دهه مبارك فجر با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد، فرماندار اشكذر،مدير كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان و مديرعامل شركت مخابرات استان 12 پروژه مخابراتي روستايي استان به صورت همزمان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

  به گزارشاشکذر نیوز؛ ۱۲ پروژه مخابراتی روستایی استان  با  اعتباری بالغ بر ۲میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال  به صورت همزمان در روستای قوام آباد بخش خضرآباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم اظهار داشت:  پروژه های یاد شده شامل واگذاری خدمات در ۱۱ روستای زیر ۲۰ خانوار استان بصورت تک ارتباط و ۱ روستای بالای ۲۰ خانوار بصورت ارتباط خانگی می باشند که بر اساس قرارداد بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شرکت مخابرات ایران و از محل اعتبارات “خدمات عمومی اجباری” انجام شده است.
  “محمدرضا وزیری” تصریح کرد:  از سال ۱۳۹۱ تا کنون از محل اعتبارات مذکور ۱۱ روستا دارای ارتباط خانگی و ۱۱ روستای زیر ۲۰ خانوار دارای تک ارتباط عمومی گردیده اند و ۲۳۰ روستا در دست بررسی برای واگذاری اینترنت پر سرعت، در قالب طرح های آتی خدمات عمومی اجباری قرار دارند.
  “مهدی مقوم” مدیرکل شرکت مخابرات استان نیز در این مراسم با اشاره به توزیع امکانات ارتباطی در سطح روستاها اظهار داشت: در این راستا سعی شده است که تمامی امکانات ارتباطی شهری برای رفاه حال روستائیان استقرار و مورد بهره برداری قرار گیرد.
  لازم به ذکر است این  ۱۲پروژه ارتباطی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری رسیده است.

  *فرمانداری*نسیم صادق*

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/8GCwl

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *