• کد خبر: 63087
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  پایگاه اورژانس بخش خضرآباد شهرستان اشکذر روز دوشنبه همزمان با هفته سلامت با متراژ 100 متر مربع با سرمایه گذاری 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

  به گزارش اشکذر خبر ،حجت الاسلام حسین غالبی امام جمعه خضرآباد در جریان بهره برداری از این مرکزامنیت و سلامت را دو نعمت والای الهی برای هر جامعه ای عنوان کرد و اظهار داشت : با توجه به پراکندگی روستا ها و بعد مسافت بخش خضرآباد تا مرکز استان و شهرستان نیاز مبرم به مقوله فوریت های پزشکی احساس می شد که با همکاری بخش خصوصی و دولت این امر محقق گردید .
  وی با تقدیر از خدمات مطلوب دولتمردان به ویژه در حوزه سلامت ، بر رفع مشکلات مراکز درمانی روستاهای بخش خضرآباد تاکید کرد .
  فرماندار اشکذرنیز با بیان اینکه انتظار مردم بخش محروم خضرآباد از واحد های فولادی افزایش حمایت های اجتماعی است افزود: با بهره برداری از این پایگاه بخشی از مشکلات حوزه سلامت در این منطقه مرتفع می گردد.
  محمد علی شاه حسینی بر رفع مشکلات درمانگاه کافی آباد نیز تاکید کرد و گفت : با توجه به تامین و تخصیص اعتبار مورد نیاز ضروری است پیگیری لازم توسط دستگاه های مرتبط در اسرع وقت انجام گیرد تا این درمانگاه نیز شرایط مطلوبی برای خدمات رسانی داشته باشد.
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان هم با بیان اینکه خدمات حوزه سلامت نیاز ضروری مردم است و دولت یازدهم نگاه ویژه ای به این حوزه به خصوص در روستا ها و مراکز کمتر توسعه یافته داشته است اظهار داشت : در همین راستا و با همکاری بخش خصوصی پایگاه اورژانس بخش خضرآباد راه اندازی شده است .
  احمد دهقان افزود : پایگاه اورژانش بخش خضرآباد از طریق خرید خدمت از بخش خصوصی دایر و حاشیه امنی را برای مردمان این دیار در زمینه سلامت فراهم کرده است .
  شهرستان اشکذر دارای سه پایگاه اورژانس در شهر اشکذر، بخش رستاق و شهر خضرآباد است .
  بخش خضرآباد از توابع شهرستان اشکذر در ۳۰ کیلومتری استان یزد قرار دارد.
  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/BdfyE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *