• کد خبر: 83735
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 12:19
  استاندار یزد در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه:
  نشست هم اندیشی استاندار یزد با مدیران و خبرنگاران رسانه های محلی و سراسری استان یزد، بمناسبت هفته دولت و با حضور معاونان استاندار برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر، محمدعلی طالبی استاندار یزد در این نشست به در پاسخ به سوال خبرنگار اشکذر خبر در رابطه با ایفای مسئولیت اجتماعی صنایع مستقر در شهرستان اشکذر به ویژه در حوزه بهداشت و درمان، اظهار داشت: توجه واحدهای صنعتی و اقتصادی به ایفای مسئولیت اجتماعی نسبت به گذشته بیش از پیش جلب شده است.

  وی با اشاره به این که پای برخی از صنایع به حوزه درمان شهرستان اشکذر نیز باز شده است، تاکید کرد: البته این امر به حمایت مردم نیاز دارد و در رابطه با بیمارستان خیری حضرت زینب (س) اشکذر در بازدیدی که طی چند روز گذشته داشتیم مشکلاتی مطرح شد که قول برطرف شدن آن ها را دادیم.

  طالبی اضافه کرد: این بیمارستان تا پایان امسال تکمیل و توسط دولت تجهیز و راه اندازی می شود و در اختیار مردم اشکذر قرار می گیرد و حتی این بیمارستان می تواند برخی از نیازهای مرکز استان را هم پاسخ دهد.

  استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات صنفی رسانه های استان یزد گفت: حاضرم در کسوت استاندار بلکه در کسوت یک فرد رسانه ای، در کنار خبرنگاران و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرگزاری‌ها بنشینم و مشکلات را با همفکری و تعامل حل کنیم.

  این مقام مسئول در استان یزد خاطرنشان کرد: باید به سمت برگزاری هم اندیشی های تخصصی برویم و در این مسیر از هر پیشنهادی که به تقویت جایگاه رسانه و تقویت ارتباط میان مدیران استان و رسانه منجر شود، استقبال می کنیم.

  وی همچنین با تاکید بر ضرورت پاسخگویی مدیران بیان کرد: در راستای برنامه های حکمرانی خوب، برنامه ای تدوین شده که بخشی از آن مربوط به حوزه رسانه است و در قالب آن برنامه خواهیم دید که پاسخگویی مدیران افزایش می یابد.

  استاندار یزد با بیان اینکه مدیران استان موظف به پاسخگویی به خبرنگاران هستند، گفت: مدیران اجرایی استان، در دسترس و پاسخگوی خبرنگاران باشند و در این زمینه عملکرد مسئولان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

  طالبی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دولت ۷۲۰ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در استان به بهره برداری می‌رسد، افزود: با افتتاح این پروژه برای نفر ۲۱۰۰ اشتغال جدید ایجاد می‌شود.

  استاندار یزد ادامه داد: همچنین همزمان با هفته دولت ۱۲ پروژه جدید با اعتبار ۲۶۳ میلیارد تومان را اغاز خواهیم کرد.

  طالبی ادامه داد: اختصاص ۲۵۰ میلیون متر مکعب آب از دریای عمان به یزد را پیگیر هستیم و شروع مطالعات این طرح را انجام خواهیم داد و زمانی که سرمایه گذار این طرح مشخص شود کار اجرایی آن را اغاز خواهیم کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Vf25H

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *