• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 51411
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
  گزارش ویژه
  كش و قوس بين شهرداري و اداره ميراث فرهنگي شهرستان در مورد كمپ مشاهير هم چنان ادامه دارد.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)، در روز های گذشته  بحث در رابطه با کمپ مشاهیر اشکذر سوژه اصلی بود که خبر ساز شد.

  شهردار اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر گفته بود که برای واگذاری این کمپ به اداره میراث شهرستان نامه زده  و منتظر پاسخ آنها بوده است.

  در ادامه میر جلیلی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان  در گفتگو با «اشکذر خبر» این چنین توضیح داد: اداره این کمپ توسط میراث به بخش خصوصی واگذار شده بود  که بنا به دلایلی بخش خصوصی رها کرده که  قطعا با  کوتاهی که در این زمینه داشته طبق ضوابط برخورد لازم به عمل خواهد آمد. با این وجود کمپ مزبور یک مکان عمومی در محدوده شهر اشکذر است که در صورت بروز چنین مشکلاتی موضوع باید توسط ستاد تسهیلات سفر شهرستان پیگیری شود.

  وی افزود: همچنین نمایندگی موضوع واگذاری کمپ به شهرداری اشکذر را از طریق استان پیگیر شد و رونوشتی به شهرداری ارسال کرد با این وجود شهردار محترم از امضا تفاهم نامه ارسال شده از طریق اداره کل به دلایلی امتناع نمود.

  photo_2016-03-21_16-45-21

  photo_2016-03-21_16-45-28

  پس از صحبت های رئیس اداره میراث شهرستان مبنی بر امتناع شهرداری در پذیرش کمپ شهردار اشکذر  در مورد دلایل عدم پذیرش این کمپ پاسخ داد.

  شهردار اشکذر با بیان اینکه در بازدید ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان با حضور شخص فرماندار از کمپ مشاهیر صورت جلسه شده که یا به شهرداری تحویل داده شود یا پلمپ شود ،گفت:شهرداری اشکذر با وجود ۳۰ هزار متر پارک نیازی به این مجتمع رفاهی ندارد ولی صرفا جهت رفاه حال مردم به ویژه مسافران نورزوی که از شهرستان بازدید می کنند این مسئولیت را در خود احساس کرده که می تواند با در اختیار گرفتن این مجتمع به طور کامل به این نیاز مردم در ایام عید جامعه عمل بپوشاند.

  مهدی جعفری پور با بیان اینکه شهرداری به شرطی این مجتمع را در اختیار می گیرد که به طور کامل به شهرداری واگذار شود، افزود: آنچه که اداره میراث در مورد این کمپ از ما می خواهد واگذاری به شکل تفاهم نامه ای است نه واگذاری کامل و شهرداری با این نوع واگذاری مخالفت دارد.

  وی گفت: این که اداره میراث بخواهد با بند و تبصره در قالب تفاهم نامه و اینکه کسی حق ساخت و سازدر مجتمع ندارد و کلیه امکانات این مجتمع سالم بوده که خلاف واقع است در حالی که درب های آلومینومی کمپ دزدیده شده، شیشه های سکوریت آلاچیق ها خورد شده و سپتینگ فاضلاب آن سقف ندارد و اگر شهرداری بخواهد این مجتمع را راه اندازی کند اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان باید هزینه کند.

  IMG00012

  IMG00007

  آیا بهتر نبود برای حفظ آبروی شهرستان به طور موقت این مشکل حل شود و این بحث ها به ایام بعد از نوروز موکول شود؟
  حال باید منتظر بود و دید که، آیا مسولان میراث شهرستان هم چنان با استان مکاتبه خواهند کرد و مقدمات واگذاری کامل به شهرداری را فراهم می کنند؟

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/vD5O4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *