• کد خبر: 69848
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 9 دی 1396 - 20:06
  یکی از فرماندهان دفاع مقدس در جمع نمازگزاران جمعه اشکذر/
  این جانباز هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امام در بین همه حجوم، جناح ها این انقلاب اسلامی را به سرانجام رساندند و ما وظیفه داریم هم اکنون راه امام که همان راه حق است را ادامه دهیم.

  به گزارش اشکذر خبر، سرهنگ مشهدی‌بافان،فرمانده هشت سال دفاع مقدس در جمع نماز گزاران جمعه اشکذر به مناسبت سالروز حماسه سازی مردم ایران در 9دی سال 88 با تسلیت به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه(س) گفت: 9دی را به مناسبت هوشیاری ملت ایران در سال 88 روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری کردند.

  “کاظم مشهدی بافان” ادامه داد: همان طور که هر جبهه ای نیازمند فرمانده و پیشوایی است جبهه حق نیز مستلزم فرمانده است و پر واضح است که  فرمانده جبهه حق را  کسی جز خدا نمیتواند انتخاب کند و همان طور که در قرآن ذکر شده است انتخاب خداوند اولی الامر است که باید از آنها اطاعت کنیم.

  این فرمانده دفاع مقدس اطاعت از اولی الامر را اطاعت از معصومین(ع) دانست  ادامه داد: در جبهه حق همان طور که خداوند گفتند اطلاعت از اولی الامر همان اطاعت از فرمانده است و اگر جبهه حق بخواهد بر جبهه باطل پیروز شود باید از معصومین(ع) و افرادی که راه آنان را ادامه میدهند پیروی کرد.

  وی افزود: دوست داشتن خوبی ها از فطرت انسان است از این رو به راحتی مشخص میشود ما در جبهه حق هستیم یا باطل.

  این جانباز هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امام در بین همه حجوم، جناح ها این انقلاب اسلامی را به سرانجام رساندند و ما وظیفه داریم هم اکنون راه امام که همان راه حق است را ادامه دهیم.

  وی ولایت فقیه را دو قسم دانست و ادامه داد: جایگاه ولایت فقیه و شخص ولی فقیه دو قسم ولایت فیقه است که در طول تاریخ انقلاب اسلامی دشمنان در صدد تخریب شخصیت مقام معظم رهبری در آمدند ولی حتی یک نقطه خاکستری در زندگی ایشان نیافتند و نتوانستند به اهدافشان که تخریت ولی فقیه بود برسند.
  مشهدی بافان بصیرت را همان زمینه سازی برای حکومت امام زمان(عج) دانست و گفت: بصرت یعنی در هر پست و مقامی که هستم خدمتگزار مردم باشم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/tr5t7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *