• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 18637
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵

  به گزارش نسیم صادق به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، سید حسن حسینی اظهار داشت: در راستای تحقق این برنامه، فعالیت‌های متنوع سیاسی و اقتصادی با حضور چهره‌های شاخص و اساتید دانشگاه در یزد، در دست پیگیری است.

  وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه یزد، در ادوار مختلف تاریخ، حضور حماسی خود را به نمایش گذاشته‌اند و نقش مهمی در رویدادهای سیاسی کشور ایفا کرده‌اند.

  حسینی افزود: با توجه به این جایگاه تاثیرگذار مردم ولایی یزد، برنامه‌های متنوعی برای افزایش سطح آگاهی مردم و به دنبال آن افزایش مشارکت آنها در انتخابات پیش رو به عنوان حماسه سیاسی سال جاری دنبال می‌شود.

  وی از به کارگیری تمامی امکانات سازمان و فرهنگسراهای مربوطه برای تحقق این مهم خبر داد.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد همچنین با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی شهر یزد، افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نظر دارد با همکاری ارگان‌های مختلف به معرفی این ظرفیت‌ها بپردازد تا اقتصاد شهر شکوفا شود.

  وی از جمله این ظرفیت‌ها به ظرفیت صنعتی و گردشگری شهر یزد اشاره کرد و بیان داشت: بافت تاریخی شهر یزد جاذبه‌هایی دارد که در کشور و دنیا شهره خواهد شد.

  حسینی از راهکارهای شکوفایی اقتصاد شهر یزد در سال حماسه اقتصادی، به توسعه گردشگری اشاره کرد که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/tMAyw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *